Split IT Firme

poruka: 5
|
čitano: 7.945
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Split IT Firme

Pozdrav ekipo, jeli se i vama čini da je malo živnila IT ponuda poslova u splitu, jeli zna netko kakve su plaće i općenito radni uvjeti u splitu u firmama

 

 - hrcloud

 - trovicor

 - cloudsense

 - hattrick

 - ecsat (ili je to prošlo ime firme)

 

?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Split IT Firme

@halffile

 

 

Da, i meni se tako čini. Nisam iz ST, al' redovito pratim tržište rad ICT kako na razini HR, tako i malo šire.

Za ZGB ne treba ni pisati, al' osim glavnog grada i njegove okolice, ICT poslova ima u RI, OS, VŽ, pa tako i u ST.

 

U ICT kod nas plaće u pravilu kreću se od 4000-5k netto, pa na više, ovisno o znanju, iskustvu, poslodavcu...

A, radni uvjeti? Pa, ovisno od firme do firme, a i ako nekome dobro, ne znači da će i drugima.

 

Al', opet u pravilu uvjeti nisu nešto loši. Nisu to poslovi na grbači poreznih obveznika, pa da se svatko bori za vlast, te ogovora druge, te da gura svoje....Gle, nigdje nema idealnog, te od boljeg postoji bolje, al' ovisi kako se ti postaviš.

 

Suerte!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
8 godina
neaktivan
offline
Split IT Firme

Kad sam vidio temu, jednostavno sam se morao ulogirati nakon više od godine dana samo da napišem slijedeće:

 

HAHA na temu IT poslova u Splitu, jer Split je mrtav grad gdje vlada stranačka opredjeljenost i nepotizam.

Jedino gdje bi se isplatilo tražiti posao kakav takav u IT branši je Zagreb gdje je i općenito sjedište svih ozbiljnijih firmi kako naših tako i stranih.
St,Ri,Os žao mi je ali tu nema ozbiljnog kruha.

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Split IT Firme

morat cu se slozit s tranzistorom... nazalost je tako... cuo sam dosta iz osobnih iskustava da je u Splitu groblje sto se toga tice, ljudi vecinom nisu zadovoljni, trazi se previse, a nudi se premalo...

 

Imas na FB grupu IT Jobs in Croatia... Baci oko tamo... 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Split IT Firme

Možete li malo pojasnit, nekakva realna iskustva, imate li kakvih detalja o plaćama, rasponima plaća, radnim uvjetima oko ovih gore firmi i nekih drugih? Ako se ne varam isključivo se traže programeri?

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice