Sysadmin poslovi u Splitu ?

poruka: 14
|
čitano: 8.598
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sysadmin poslovi u Splitu ?

Pozdrav,

 

Zanima me kakve su mogucnosti zaposljavanja kao sistem inženjer za Microsoft platformu u Splitu ? Iz Šibenika sam i razmišljam o preseljenju. Istrazujuci po internetu i razgovarajuci s kolegama s faksa dosao sam do firmi navedenih ispod koje bi mogle imati potrebe za sistem inženjerima. Molio bih ako tko zna još koju firmu da doda na popis. Hvala lijepa.

 

- Siemens

- Splitska Banka

- Banka Splitsko Dalmatinska

- Ecsat

- IT sistemi

- Lama

- Integra group

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 8:34 (Ante555).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?
Ante555 kaže...

Pozdrav,

 

Zanima me kakve su mogucnosti zaposljavanja kao sistem inženjer za Microsoft platformu u Splitu ? Iz Šibenika sam i razmišljam o preseljenju. Istrazujuci po internetu i razgovarajuci s kolegama s faksa dosao sam do firmi navedenih ispod koje bi mogle imati potrebe za sistem inženjerima. Molio bih ako tko zna još koju firmu da doda na popis. Hvala lijepa.

 

- Siemens

- Splitska Banka

- Banka Splitsko Dalmatinska

- Ecsat

- IT sistemi

- Lama

- Integra group

Za jednog sistem inženjera, prilično glupo pitanja a i ujedno tema. Bez uvrede naravno, nemoj oduku donositi na temelju nečijeg mišljenja ili procjene nego se osobno uputi i dostavi molbu i CV. Ovako "istraživanjem" na internetu nećeš ništa postići. U svakom slučaju sretno u traženju posla.

 

Mislim da bi ti član po imenu Tnakir mogao pomoći, on je ako se ne varam iz Splita ili okolice, imaš tražilicu pa ga potraži.

14 godina
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?
alankish kaže...
Za jednog sistem inženjera, prilično glupo pitanja a i ujedno tema. Bez uvrede naravno

Bug forum je prepun pametnjakovića koji misle da su popili svu pamet svijeta. Bez uvrede naravno. Kako će čovjek poslati životopise kad ne zna kome ih poslati ? Valjda prvo treba saznati koje bi firme okvirno mogle imat potrebu za sistemcima da bi životopis uopće poslao.

14 godina
neaktivan
offline
Sysadmin poslovi u Splitu ?

nije glupo pitanje samo nažalost nitko ti neće dat zadovoljavajući odgovori (u smislu javi se tu i tu), bit će ti jasno ako baciš pogled na ovu temu

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?

Za jednog sistem inženjera, prilično glupo pitanja a i ujedno tema. Bez uvrede naravno, nemoj oduku donositi na temelju nečijeg mišljenja ili procjene nego se osobno uputi i dostavi molbu i CV.

 Osim toga kako znaš da čovjek već nije poslao CV-ove navedenim firmama ? Čovik jednostavno pita kome bi još mogao poslati.

14 godina
neaktivan
offline
Sysadmin poslovi u Splitu ?

ja sam jednom slao molbe na osnovu ovog filtera pa možeš tako probat, možda i bude neš

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?
JoeFly kaže...
alankish kaže...
Za jednog sistem inženjera, prilično glupo pitanja a i ujedno tema. Bez uvrede naravno

Bug forum je prepun pametnjakovića koji misle da su popili svu pamet svijeta. Bez uvrede naravno. Kako će čovjek poslati životopise kad ne zna kome ih poslati ? Valjda prvo treba saznati koje bi firme okvirno mogle imat potrebu za sistemcima da bi životopis uopće poslao.

Prije nego se cijela tema pretvori u flame war. Postoje poslovni imenici, popis ovlaštenih MS partnera, i tako dalje, a uostalom postoji na višim godinama i stručna praksa, te vjerujem da je to dovoljan raspon informacija za početak. Isto tako postoji veliki broj tvrtki koje svoja ERP riješenja baziraju na Microsoft Dynamics NAV proizvodima, a gle, slučajno im primarno tržište nije IT sketor nego je drvo prerađivačka ili čak obućarska industrija, odnosno prerada kože. U krugu od 50 km od mene, mogu ih nabrojiti barem 20-tak.

cekpi kaže...

nije glupo pitanje samo nažalost nitko ti neće dat zadovoljavajući odgovori (u smislu javi se tu i tu), bit će ti jasno ako baciš pogled na ovu temu

Iskreno, i nije, prva kava me izbacila iz takta, isprike autoru teme, i svima koji su se osjetili prozvani {#}. Isto tako bi linkao temu Može li biti gore(ponuda IT poslova). Gdje možeš odnosno, autor teme osobno pročitati iskustva sistemca iz prve ruke.

JoeFly kaže...

Za jednog sistem inženjera, prilično glupo pitanja a i ujedno tema. Bez uvrede naravno, nemoj oduku donositi na temelju nečijeg mišljenja ili procjene nego se osobno uputi i dostavi molbu i CV.

 Osim toga kako znaš da čovjek već nije poslao CV-ove navedenim firmama ? Čovik jednostavno pita kome bi još mogao poslati.

Kao što je več netko gore rekao, neće dobiti odgovor u smislu javi se tamo i tamo, pa će odmah dobiti posao. Istina da se na forumu oglašavalo par radnih mjesta, ali vjerujem da će svaka ozbiljnija firma ukoliko ima potrebe oglađavati radna mjesta na adekvatnim portalima. A otvorenu molbu i životopis može poslati svagdje.

Ukoliko još netko ima kakva pitanja, sugestije, slobodan sam za daljne rasprave.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?

Uf koliko odgovora u malo vremena,

 

CV-ove i molbe sam već poslao na navedne firme, čak i na ove Microsoft Partnere. Slao sam i na firme kojima IT nije core business. Nažalost u 99% slučajeva nema nikakvog odgovora. Ideja prilikom postavljanja pitanja je bilo saznati da li postoji još koja firma u ST koja bi ima veći odjel sistem inženjera (kao. npr. Splitska Banka) jer vjerujem da mi je veća mogućnost zapošljavanja u takvoj firmi nego recimo u NetMedije koja ima svog jednog jedinog sistemca i to je sve što joj treba.

Hvala svima na savjetima. Moja potraga se nastavlja.

Ova tema je što se tiče mene zatvorena.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?
Ante555 kaže...

Ova tema je što se tiče mene zatvorena.

 

 {#}

kod mene normalno radi.....
15 godina
neaktivan
offline
Sysadmin poslovi u Splitu ?

Ako dolaziš s faxa i nemaš iskustva, najprije te je nositi 5god., kutije i printere, prije nego postaneš admin.

 

Moraš biti fizički spreman. {#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?

Kutije sam nosio po Šibeniku zadnje 2 godine :) Usput sam stekao poprilicno znanja o Serveru 2003/2008, AD-u, Small Business serveru 2008/2011, Hyper-V, Exchangeu. Želim nešto više od rada u maloj firmi gdje su mogućnosti napredovanja nikakve.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?

Prijo, jedno su želje drugo mogućnosti 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?
tranzistor576 kaže...

Prijo, jedno su želje drugo mogućnosti 

Necromancer.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sysadmin poslovi u Splitu ?
GargamelHR kaže...
tranzistor576 kaže...

Prijo, jedno su želje drugo mogućnosti 

Necromancer.

 Ne razumin ti ja taj jezik

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice