AMD A8 5600k - Temperature

poruka: 5
|
čitano: 1.821
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
AMD A8 5600k - Temperature

Pozdrav! Evo jucer san bezveze otvorija HWMonitor i gledam temperature idu preko 120°C i ja gledam nisan dugo cistija komp i danas san ga ocistija i opet otvaran i opet ista stvar, iako su manje nekih 10 stupnjeva jer je najniza 55°C. Promjenija san termalnu pastu i ocistija cili komp. Imam cooler LC Power LC CC 95 i back fan 12cm koji ispuhuje vruc zrak. Zimi su mi temeprature bile normalne 39-65 u vrh. Jeli zna neko do cega je?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
AMD A8 5600k - Temperature

To očitanje od 120 °C je sigurno pogrešno. Bez brige, sve su ti temperature u granicama normale - može bolje, ali s obzirom na vrućine i činjenice da ima još lufta, dobro je.

Rich bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
AMD A8 5600k - Temperature

Ali imam problem, pocea mi se zamrzavat komp odjednom npr kad slusan muziku i istovremeno na Chromeu ili u igri nekoj i tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD A8 5600k - Temperature
chrispy450 kaže...

Ali imam problem, pocea mi se zamrzavat komp odjednom npr kad slusan muziku i istovremeno na Chromeu ili u igri nekoj i tako.

Imaš upaljen turbo ako dobro vidim? Probaj ga ugasiti u BIOSu.

Isto tako vidim da imaš instaliran Win 10 koji trenutno nije podržan od strane proizvođača tvoje matične ploče. Da li su instalirani svi potrebni driveri?

Da li je "power options" postavljen na "ballanced"?

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2015 16:07 (Valentin17).
11 godina
neaktivan
offline
AMD A8 5600k - Temperature

Pregorila matična. Problem temperatura je bio iskrivljen cooler od procesora. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice