Asus P5Q-PRO

poruka: 1
|
čitano: 432
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Asus P5Q-PRO
Poštovanje.Novi sam korisnik i imam sljedeći problem sa navedenom matičnom pločom.Naime nije radila nikako jedno vrijeme samo je svijetlila zelena signalna lampica.Bila je u jednoj konfiguraciji sa cooler master napajanjem, coolermaster hladjenjem, 8 GB RAMa 2xDDR2 po 4GB keks, dva hdda itd.No zamjenjena je i ja sam je dobio na poklon od prijatelja iz servisa.Sada kada je upalim na stolu samo sa grafičkom Asus 9500 magic 512 MB, 2GB RAM Kingstone 800 MHz, ddr2, intel pentium dual core E2200 na 2,2 GHz,Power line napojna 430W sasvim normalno boota, mogu ući u BIOS postavke izvršiti izmjene po potrebi, spasiti i ponovo resetovati kada zatraži boot sa hdd.Sve je normalno ALI NAKON cca 30 sec nestane slika na monitoru a ploča idalje radi i vrti ventilatore cpu, napojne i grafike.Nereaguje više na restart na iglice panela niti se može sa odvijačem držanjem oko 5-6 sec na iglicama power ugasiti pa moram ju ugasiti preko napojne i njenog prekidača.Još da napomenem da se dva tranzistora jedan do audio konektora pregrije i dva njegova kondenzatora kao i jedan izmedju PCI slotova i dva njegova kondenzatora.Napominjem da se uredno čuje beep pri palenju kao i error beep ako sam izvadio RAM ili grafiku.
HVALA na pomoći.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice