Bios problemi

poruka: 12
|
čitano: 9.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bios problemi

molim da mi netko odgovori kako maknuti bios password sa laptopa toshiba satelite L 300?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Bios problemi
big apple kaže...

molim da mi netko odgovori kako maknuti bios password sa laptopa toshiba satelite L 300?

Vađenjem baterije na 10 sekundi.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
14 godina
offline
Bios problemi
Kada je učenik spreman, učitelj se sam pojavi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 18:48 (scaramush).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bios problemi

Nažalost meni ne funkcionira jumper na B500 kao što piše u sedmom postu!! Ima možda još nešto ?

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Bios problemi

morao bi ti funkcionirati...moraš ga kratko spojiti i onda upaliti laptop...dok se plaptop upali mora da čekaš 5-10 sec da se bios resetira..

ta dva kontakta mora da odspojiš i vratiš sve na svoje mjesto i mora da bi to bilo to..mora da radi,,

stavi laptopa na bok dok to raduš i uzmi ravni šaravciger i kratko spoji ta dva pina...

možeš ostrugati grafitnu olovku  po tim dvama kontaktima i zaljepiti kontakte selojtepom to bi trebao biti dobar spoj...

pazi samo da nešta drugo ne spojiš i da ploču ne skuriš.. imaš i gornji post šta ti je kolega dao tamo piše kako softverski makneš password..

14 godina
neaktivan
offline
Bios problemi

Imam stari ThinkPad T40p. Htio sam promijeniti password i radio po originalnim uputstvima. Sada mi javlja error: 0176 - System Securiti - The system has been tampered with.

Nakon toga zatraži lozinku (3 puta) i ne mogu ući u BIOS. Stiskao sam sve F1, ...,  tipke probao s Esp.tipkom. Nikako ne mogu ući u bios zbog power-on pasword.

Baterija ima 3,02V. Niš ne kužim kaj mu je?? Izvadio sam bateriju, startao računalo a on na kraju traži pasword. Neće ići do kraja da dobijem tvorničke postavke.

Majstori javite se!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bios problemi

1.ovo si probao

http://www.tech-faq.com/reset-bios-password.html 0kn

 

 

2.ovo mora da probaš

http://sodoityourself.com/hacking-ibm-thinkpad-bios-password/

 150kn ako ne i manje ovisi o snalažljivosti_bar ćeš da znaš kako to ide s ibm om

 

3.ako ne uspije daj u ruke pravim majstorima i najeftinijim u odnosu na zanje brzina i stručnost i znanje

 

a zadnja opcija ti je da odneseš u mikronisov servis..200-300kn

 

druge ti nema prijateljumeni je najdraža opcija br.2

nemoj ovo uzeti kao ozbiljan savjet ali to je moja preporukaPlač

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bios problemi

Hvala na savjetima. Bum probal većeras pa Vam javim.Smijeh

13 godina
neaktivan
offline
RE: Bios problemi

ja sam si dao truda da ti potražim na netu i nemaš drugog rješenja od ovoga pod br 2 ..jer je IBM previše zaštitio laptop..koma care...nakon ovoga valjda nikome neće pasti na pamet da zaključava bios na IBM u ...koma živa..daj javi što prije ...da vidim što si uspio da napravš...joj ja bih bio sretan tako kao malo dijete kojemu daš lizalicu da to mogu da radim umjesto tebe...jao to bi mi bio najdraži poklon koji bih dobio na dar..svakako javi šta ćeš da iskemijaš..Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bios problemi

 

Br.2 ne znam napraviti, ja sam strojar i sa strujom nisam baš doma. Prema error 0151 (TRC) otišla je matična ploća.( Prema IBM Manual za ThinkPad T40 p.) Sada se više neće niti pokrenuti. Mislio sam da je kvar u bateriji 2032 3V. Kasnije sam skužio da je dobra (3,02V). Izgleda da je skroz crko. Do passworda niti ne mogu doći. Još jednom ti hvala na trudu. Najizgledniji je br.3, ako se isplati popravak ili ću imati rezervne dijelove. 

13 godina
offline
Bios problemi

drustvo bog trebam pomoc oko maticne ploce, msi n1 996 am 2 ,amd ahtlon 64 3200+

iskreno oko bios maticne ploce frend mi usao u bios i sjebal mi postavke pa mi se komp

ne moze podic nego se ugasi pa upali i tako stalno a mene zanima pomoc kako da nadem u bios funkciju ili alat

defolt setings molim pomoc?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bios problemi
fight kaže...

drustvo bog trebam pomoc oko maticne ploce, msi n1 996 am 2 ,amd ahtlon 64 3200+

iskreno oko bios maticne ploce frend mi usao u bios i sjebal mi postavke pa mi se komp

ne moze podic nego se ugasi pa upali i tako stalno a mene zanima pomoc kako da nadem u bios funkciju ili alat

defolt setings molim pomoc?{#}

Pokusaj izvaditi bateriju sa maticne ploce na 20-30 sec, pa je onda opet vrati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice