Blu-ray

poruka: 18
|
čitano: 2.220
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Blu-ray

Podržava li ASUS DRW-20B1LT Blu-ray medije? Hoće li BD oštetiti pržilicu ako ga stavim pošto se čita različitim laserom?

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blu-ray

Ha nisam baš čuo da ti neki neodgovarajući medij može sjb pržilicu, koliko znam neće ga samo moć učitat kao normalan medij i to je to valjda, probaj nemaš šta izgubit  ako ga nečita stineš ejct na pržilici i gotovo. Dalibor

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 19:53 (Master Infirmiy).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
Master Infirmiy kaže...

Ha nisam baš čuo da ti neki neodgovarajući medij može sjb pržilicu, koliko znam neće ga samo moć učitat kao normalan medij i to je to valjda, probaj nemaš šta izgubit  ako ga nečita stineš ejct na pržilici i gotovo. Dalibor

 Hvala.

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
14 godina
moderator
offline
Re: Blu-ray
Flexan22 kaže...

Podržava li ASUS DRW-20B1LT Blu-ray medije? Hoće li BD oštetiti pržilicu ako ga stavim pošto se čita različitim laserom?

 Ne i ne.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
XXX-Man kaže...
Flexan22 kaže...

Podržava li ASUS DRW-20B1LT Blu-ray medije? Hoće li BD oštetiti pržilicu ako ga stavim pošto se čita različitim laserom?

 Ne i ne.

 OK. Hvala svima koji su bili voljni pomoći. Kupujem Blu-ray čitač za PC!!!!!

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
12 godina
neaktivan
offline
Blu-ray

radi se o "multi zrakama". guglaj model...ako je BD-ROM znači podržava samo čitanje(i prženje na prijašnjim DVD/CD medijima). Ako je BD-RW znači podržava i šaranje po CD/DVD/BD. Može oštetiti jeeeedino ako ostaviš nešto tipa igru sa medija u očitavanju a igra ti minimizirana u startu dok surfaš Facebukom...

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Blu-ray
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
Igor150 kaže...

radi se o "multi zrakama". guglaj model...ako je BD-ROM znači podržava samo čitanje(i prženje na prijašnjim DVD/CD medijima). Ako je BD-RW znači podržava i šaranje po CD/DVD/BD. Može oštetiti jeeeedino ako ostaviš nešto tipa igru sa medija u očitavanju a igra ti minimizirana u startu dok surfaš Facebukom...

 Hvala ti na web stranici. Da, ni na njoj niti na pržilici ne piše Blu-ray. Ali mogu staviti BD u pržu sa sigurnošću nebi li se što oštetilo? Plz odgovor 

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
14 godina
moderator
offline
Re: Blu-ray
Flexan22 kaže...

Ali mogu staviti BD u pržu sa sigurnošću nebi li se što oštetilo?

 Nemoj, eksplodirat će!!!!!

 

Čemu stavljati kad neće raditi

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
XXX-Man kaže...
Flexan22 kaže...

Ali mogu staviti BD u pržu sa sigurnošću nebi li se što oštetilo?

 Nemoj, eksplodirat će!!!!!

 

Čemu stavljati kad neće raditi

 Hvala! Onda kupujem BD pogon za PC, mada kol'ko koštalo! 

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
12 godina
neaktivan
offline
Blu-ray

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/opticki-uredaji/blu-ray/ evo ti pržilice. Kod DVD čitača/pržilice radi se o crvenoj zraci za razliku kod BD-a gdje je plava puno gušća zraka...nemoj stavljat BD u DVD...pokušavat će bezuspješno pročitati "lead-in".

M
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 22:26 (Igor150).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
Igor150 kaže...

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/opticki-uredaji/blu-ray/ evo ti pržilice. Kod DVD čitača/pržilice radi se o crvenoj zraci za razliku kod BD-a gdje je plava puno gušća zraka...nemoj stavljat BD u DVD...pokušavat će bezuspješno pročitati "lead-in".

 E hvala. Kupujem onaj prvi BD snimač (Proizvođač LG). 

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray

kod njih sam i ja uzeo BD-ROM i pržilicu. Mislim da ni nema više ROM-ova za uzet. Ostali pekači,čak sam vidio da imaju i BD-e od 50 giga. Samo ti je kod Future 40kn dostava još na cijenu i trebaš potvrditi naruđbu....brži su od hitne pomoči tako da će ti u roku 24-48h biti na vratima već čiko s stvarčicom. Evo ti ih i na facebuku: https://www.facebook.com/futurait?fref=ts  ...dobiješ na mail naruđbu,njima na facebuk potvrdiš i čekaš.

M
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 8:04 (Igor150).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
Igor150 kaže...

kod njih sam i ja uzeo BD-ROM i pržilicu. Mislim da ni nema više ROM-ova za uzet. Ostali pekači,čak sam vidio da imaju i BD-e od 50 giga. Samo ti je kod Future 40kn dostava još na cijenu i trebaš potvrditi naruđbu....brži su od hitne pomoči tako da će ti u roku 24-48h biti na vratima već čiko s stvarčicom. Evo ti ih i na facebuku: https://www.facebook.com/futurait?fref=ts  ...dobiješ na mail naruđbu,njima na facebuk potvrdiš i čekaš.

 Ovo će ti zvučati djetinjasto , ali zbog cyber-nasilja i zlostavljanja mama mi ne dopušta da imam Facebook. Da, BD diskovi imaju veliki kapacitet. Hvala! 

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray

ti slušaš mamu ? ...možeš potvrditi i mailom s kojim si egistiran na njihovu str..a ima i njihov broj na kojega možeš zvat njih. Uvijek ima drugo riješenje.

M
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
Igor150 kaže...

ti slušaš mamu ? ...možeš potvrditi i mailom s kojim si egistiran na njihovu str..a ima i njihov broj na kojega možeš zvat njih. Uvijek ima drugo riješenje.

 Hvala. Danas idem teti pa ću si napraviti FB profil ali tako da mama za to ne zna. 

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray

to,to,to se traži :-)

M
9 godina
neaktivan
offline
Re: Blu-ray
Igor150 kaže...

to,to,to se traži :-)

 Hahaha, kod tete ću obrisati povijest pretraživanja (tako da mama/teta ne primijeti)

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice