"Blue Sreen"

poruka: 17
|
čitano: 2.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
"Blue Sreen"

Prilikom igranja WoT igre desilo mi se blue screen. Biti ce ispod slika. Znaci nakon sta ja znam pola sata otprilike desi se blue screen i ova poruka. Sad ako mi netko moze pomoci, jako bi bio zahvalan. 

PC spec:

Intel Core i3 6100
Gigabyte H110M-DS2
Corsair VS 8 GB 2133 MHz
Sapphire Nitro RX480 8 GB

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Blue Sreen"
YusteR kaže...

Prilikom igranja WoT igre desilo mi se blue screen. Biti ce ispod slika. Znaci nakon sta ja znam pola sata otprilike desi se blue screen i ova poruka. Sad ako mi netko moze pomoci, jako bi bio zahvalan. 

PC spec:

Intel Core i3 6100
Gigabyte H110M-DS2
Corsair VS 8 GB 2133 MHz
Sapphire Nitro RX480 8 GB

 

 

Temperature GPU-a prilikom igranja? Verzija drivera? Probaj drugu. Ovu makni DDU-om. Odradi stress test Unigineom ili Firestrikeom. Možeš i Furmarkom, ali kratko.

Koje napajanje imaš?

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"

50 - 60 je temperatura prilikom igranja. Verzija je najnovija potrebna za moju grafu (up to date je). Stress test nikada nisam radio moram jos pogledati kako to treba izvesti. Napajanje Zeus 700W.

11 godina
offline
"Blue Sreen"

Najvjerojatni je napajanje problem

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"

To i ja mislim. Sad mi je problem za napajanje dobro izdvojiti dosta novca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 1:23 (YusteR).
11 godina
offline
Re: "Blue Sreen"

400kn za Fortron Hyper 500, to je minimum sto trebas za tu grafu

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"

Ja mislio da treba neko jace jer moje ima 700w. 

11 godina
offline
Re: "Blue Sreen"

Zar ti zbilja mislis da napajanje koje kosta ispod 200kn isporucuje 700w?

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"

Ma znam cito sam o tome, zezno sam se. Hvala na pomoci

Samo mogu li komponente otici zbog loseg napajanja? Meni igre rade normalno trenutno crasha se neke zahtjevnije ali npr lol radi taman, fifa takojder?

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 1:47 (YusteR).
11 godina
offline
Re: "Blue Sreen"

Naravno da moze, akokrepa moze samo ono krepati a moze povuci i svasta sa sobom (grafu, plocu, hdd nikad ne znas)...

 

Vjerojatno se ne crasha kod njih jer te igre nisu jako zahtjevne pa u tom trenutku konfa ne vuce puno struje, zato ti se i crasha kod zahtjevnijih igara.

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"

Uredu hvala, znaci sto prije bolje napajanje uzeti. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 1:56 (YusteR).
11 godina
offline
Re: "Blue Sreen"

Gle, treba ovdje otkloniti i druge moguce probleme ali po svemu ovdje spomenutom vuci na napajanje. U svakom slucaju nebi bilo lose promjeniti napajanje jer drzati karticu od 2.000+ kuna na sranju od napajanja je hrabrost

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"

Uredu. Hvala na pomoci :)

11 godina
offline
Re: "Blue Sreen"
ibme74 kaže...

Gle, treba ovdje otkloniti i druge moguce probleme ali po svemu ovdje spomenutom vuci na napajanje. U svakom slucaju nebi bilo lose promjeniti napajanje jer drzati karticu od 2.000+ kuna na sranju od napajanja je hrabrost

 Ludost.

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"
Zasto ludost?
11 godina
offline
Re: "Blue Sreen"

Zato sto mozes sprzit skupu grafu zbog srot napajanja, to ti garancija ne pokriva pa bi te onda pitali "dali je vrijedilo toga?". Zato ja to zovem hrabrost a kolega ludost.

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Blue Sreen"
Aha uredu. Jos nesto, zivim i BiH zato je ova stranica. Da li ovo napaja je moze pokriti sve ili treba bolje? http://www.olx.ba/artikal/23575799/napajanje-cooler-master-b600-v2-600w/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice