BSOD problem zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 747
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Bsod problem
Poštovanje par dana imam bsod,stvarno neznam kako da to rijesom Probat cu dati sto vise informacija Najcesce mi se pojavlja greska s bsod : bad pool header Racunalo mi se ne pregrijava,nikada procesor nije bio overclokiran Malo sam gledao parametre s bluescreenom viewerom,ili tj datoteke koje stvaraju probleme (tu postoji par datoteka koje za koje ja neznam kako su povezane): hll.dll,ntoskrnl.exe Zbilja nezz sto bi moglo do znaciti Vazno mi je znati prema ovome da li bi mogao problem biti hardverski ili softwerski i kako ga popravit Jos jedan detalj prije par dana prije bsod graficka mi je prestala radit na par minuta Cijeli ekran crn i dolazi poruka amd ..... stop respoding,i poslje se vrati u normalu
Lovro Dajčić
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 20:06 (LovroD).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
BSOD problem

Ma bravo! Šta će nam sticky teme na forumu, ajmo svi otvarat nove teme i zatrpavat forum sa glupostima jer smo lijeni otvori 1. (PRVU) temu na popisu tema koja se eto sasvim bezveze zove ''BSOD - što, zašto i kako''

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/bsod-sto-zasto-kako/21360.aspx

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BSOD problem

u 90% slučajeva uzročnik BSOD-a je RAM memorija, kao drugi mogući uzrok bih rekao da može biti neki usb uređaj povezan na računalo

 

provjeri prvo to dvoje, pa javi kako je prošlo

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 20:15 (Rasho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: BSOD problem
Budem probao sutra Jos cu stavit na forum datoteku kad se dogodi zadnji bsod,mozda ce to isto pomoc
Lovro Dajčić
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice