Čudan problem sa zvukom

poruka: 5
|
čitano: 1.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Čudan problem sa zvukom

Pozdrav ljudi, kao prvo izvinjavam se ako je pogrešna tema, u pogrešnom podforumu ili nešto slično.


Prilikom spajanja laptopa na zvučnike, laptop radi dva sata i ugasi se, zablokira zvuk i nakon toga prestane da svira na svojim zvučnicima uopće. 
Restartovanje je pomagalo prije, sada ne pomaže jer se zvuk izgubi skroz na laptopu i više ne mogu slušati ni na priključene zvučnike ni na zvučnike od laptopa.

 

U čemu može biti problem, ako vam je manjak informacija mogu vam još predočiti. Napomena: ovo se samo dešava sa laptopom, tablet, mobitel ili bilo šta drugo da priključim na te zvučnike uredno radi. 


Unaprijed zahvalan.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Čudan problem sa zvukom
Pozdrav,

imam problem sa preuzimanjem aplikacije za skidanje glazbe. Naime, korisnica sam laptopa Asus Windows xp, a za preuzimanje aplikacije za skidanje glazbe predstavlja mi problem jer ne izaberem pravu aplikaciju. Primjerice, instalirala sam mp3 jucies i u pretraživanju mi izbaci. Pa bi zamolila ako netko predlaže kakvu drugu aplikaciju za skidanje mp3 glazbe za računalo windows xp.

hvala unaprijed, srdačan pozdrav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Čudan problem sa zvukom

Pozdrav,

 

Mislim  da  bi  problem  odgovarao  nazivu  teme.  Nabavio  sam  novi  komp,  konfiguracija  u  mojem  profilu,  problem  je  sljedeci;   pri  instaliranju  audio  drivera  oni  krenu  ali  nikako  da  se  u  potunosti  instaliraju,  pred  kraj  instalacije  prijave  gresku?   Radi  se  o  maticnoj   Asrock  H 110M-DGS  ,   operativni  sustav  je   Windows 7  64 bit.  Ima  li  tko  kakvu  ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Čudan problem sa zvukom

da, tako je u biti i meni bilo kad sam kasnije tražio neke drajvere i instalirao ih

10 godina
neaktivan
offline
Re: Čudan problem sa zvukom

Znaci  ti  se  rijesio  problem?  Problem  je  zaista  neobican,  mislim  instaliram   windowse  i  imam  zvuk,  no  pri  ucitavanju  orginalnih  drivera   od  maticne  nemoguce  je  ucitaiti  Audio  driver,  a  pri  automatskom  restartu   racunala  ostanem  bez  zvuka ???  Naravno  poruka  je  da  nisam  instalirao  driver????  A  kako  da  ga  instaliram  kad  ne  ide?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice