Dell UP2516D cudne smetnje

poruka: 4
|
čitano: 794
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Dell UP2516D cudne smetnje

Znaci.. nisam znao kako drukcije to srociti nego kao naslov gore.

Rijec od navedenom monitoru starom cca 2 mjeseca... Tzv smetnje prikazane u slikama.

Da stvar bude zanimljiva ja sam na terenu, brat javlja da nesto nije u redu sa slikom na monitoru i salje mi fotke.. Znaci na zalost ja konkretno ne mogu nista , malo sam ga navodio sta da proba.. i najvjerojatnije je da je monitor krepo nakon samo 2 mjeseca i to ne malo placen. 

Kako polako idem mic po mic komponente jos uvijek mi je stara grafa GTS 450, znaci monitor je spojen na nju preko HDMI na HDMI mini kabla (koristen adabter) ali takodjer proban i direkt kabel bez adaptera.

Volim si misliti da je mozda do HDMI porta na grafickoj jer me ne bi bas pogodilo ako bi to bilo, ali se zezat s novim monitor na reklamaciji kupljen u Computeruniverse mi bas i nije najbajnija situacija.. Koliko znam znaci, uspio je zamjenit ta dva kabla na oba je isto, ako ne grijesim probao je na internu graficku i dalje je bila takva slika. Na zalost taj monitor nema DVI port da proba i s tim ali sa starim philipsom preko dvi porta izgleda slika radi normalno...

 

Give me some positive news haha

 

P.S. Inace na internoj grafi kad sam desava mi se freezanje slike na koju sec, stutter i cesto poslije par puta slika se poludi skroz .. pokusavao sam to jos prije rijesavat nisam uspio ali mi nije bilo bitno jer inace jel ne koristim internu grafu. Osim toga ovo je neki drugi problem

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dell UP2516D cudne smetnje

Takvo "prelijevanje" boja sam viđao jedino zbog neispravnog kabela i u par slučajeva na laptopima također je flat kabel bio problem.

Bilo bi dobro probati ga na drugom kompu

neda mi se
15 godina
offline
Dell UP2516D cudne smetnje

veceras nista..ali sutra cu vidjeti moze li se sta skemijat da se to testira.. hvala na prijedlogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dell UP2516D cudne smetnje

Znaci izgleda crko monitor. Koje li su sanse pa da ja budem te srece.

Dakle proban na totalno drugom kompu doduse samk preko njegovog display kabla jer do sad nije ni bio koristen. Medjutim i na njemu je bio isti problem tako da eto meni veselja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice