Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je

poruka: 8
|
čitano: 5.486
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je

bok! Novi sam na forumu pa imam pitanje: zašto mi se dešava ovo u naslovu? Znali li netko? i usput može te li mi reći koja je minimalna konfiduracija za ubuntu linux?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je

konfa za linux:

1 GHz x86 processor
1 Gb of system memory (RAM)
15 GB of hard-drive space (although this can be split onto 2 drives, a 5Gb / and a 10Gb /home fairly easily)
Graphics card and monitor capable of 1024 by 768
Either a Cd/Dvd-drive or a Usb socket (or both)
Internet access is helpful

 

 

i ja sam imao isti takav problem kao i ti ali ja sam jednostavno otišao u dućan i kupio sam si novi dvd čitać

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 10:02 (renoboXX).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je
luxxxfromhell kaže...

zašto mi se dešava ovo u naslovu?

to je simptom neispravnog čitača, riknuo je nažalost. ako je neki stariji model, onda nije čudo, jer ti ti čitači (ovisno o proizvođaću) nemaju dug životn vijek. novi čitači su ti oko 200 kuna.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 11:02 (robisierra92).
13 godina
protjeran
offline
Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je

da riknuo je....meni je krepao taj koji sam kupio od 200 kn dobar je bio ali bzo je krepao i on.......pa sam rekao više neću te jeftine stvari kupovat pa sam si kupio od 450-500 kn čitać i odlično radi....i dugo ga imam........rađe uzmi neš kvalitetnije a ne za 200 kn.......

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 13:25 (renoboXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je
robisierra92 kaže...
luxxxfromhell kaže...

zašto mi se dešava ovo u naslovu?

to je simptom neispravnog čitača, riknuo je nažalost. ako je neki stariji model, onda nije čudo, jer ti ti čitači (ovisno o proizvođaću) nemaju dug životn vijek. novi čitači su ti oko 200 kuna.

ok. Bio mi je pod garancijom prije sat vremena ošo serviseru (sad sam se vratio) i pi*ka mi nije htjela zamjeniti, a garancija je bila 1 godinu. Star je 3 mjeseca. Sutra ću mu je*at sve po spisku i ja mislim da će letit zamjenit.Cool

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 16:18 (luxxxfromhell).
13 godina
offline
RE: Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je
renoboXX kaže...

konfa za linux:

1 GHz x86 processor
1 Gb of system memory (RAM)
15 GB of hard-drive space (although this can be split onto 2 drives, a 5Gb / and a 10Gb /home fairly easily)
Graphics card and monitor capable of 1024 by 768
Either a Cd/Dvd-drive or a Usb socket (or both)
Internet access is helpful

 

 

i ja sam imao isti takav problem kao i ti ali ja sam jednostavno otišao u dućan i kupio sam si novi dvd čitać

Hvala reno

15 godina
neaktivan
offline
RE: Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je
luxxxfromhell kaže...

Hvala reno

Molim te koristi tipku HVALA ako želiš zahvaliti forumašu na pomoći.

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
14 godina
neaktivan
offline
Dvd čitač prepoznaje cd-je a ne dvd-je

imam slican problem nakon reinstalacije win 7 cd-dvd me ne cita dvd-ov ali cd da i cita i original dvd-ove i moze prziti dvd i obican   dual

imali ko kakvu zamisao probao sam ponovo snimiti win 7 i sve drivere probao sam i 32 i 64 bit verziju rati se o hp compaq 6720s laptopu hvala unaprijed

borg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice