DVD-Rom se sam otvara nasumično

poruka: 8
|
čitano: 7.732
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
DVD-Rom se sam otvara nasumično

Naslov teme govori sve. Dvdrom se nasumice otvara i zatvara bez ikakve aktivacije ^^ Šta bi moglo bit problem?

Music is my life :)
Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Rom se sam otvara nasumično
makaweli kaže...

Naslov teme govori sve. Dvdrom se nasumice otvara i zatvara bez ikakve aktivacije ^^ Šta bi moglo bit problem?

Moguči problemi da je netko ubacio program putem interneta (negdje sam čitao da je moguć i netko te dobro zeznuo stvar), drugo mogući greška u kabelu. Ili je kvar elektrika čitaća.

Nenad
15 godina
offline
RE: DVD-Rom se sam otvara nasumično
makaweli kaže...

Naslov teme govori sve. Dvdrom se nasumice otvara i zatvara bez ikakve aktivacije ^^ Šta bi moglo bit problem?

Moguc nekakav trojan. Ako ne, onda duhovi ...

Biljezim se sa stovanjem...
15 godina
neaktivan
offline
DVD-Rom se sam otvara nasumično

Who you gonna call? Ghostbusters! {#}

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
RE: DVD-Rom se sam otvara nasumično
makaweli kaže...

Naslov teme govori sve. Dvdrom se nasumice otvara i zatvara bez ikakve aktivacije ^^ Šta bi moglo bit problem?

Screenshot Task Managera daj ovdje.Naravno TAB procesi ili kako već imaš su bitni.

14 godina
offline
DVD-Rom se sam otvara nasumično

Tak slično ima problem moj buraz,kad upali komp,windowsi se ne dižu a dvd se stalno otvara :)

Otkopčam DVD i sve radi {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DVD-Rom se sam otvara nasumično

Izgleda da je bio nekakav malware, izbriso sam manualno par fajlova vezanih za crva jednog i sad sve 5 :)

Music is my life :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DVD-Rom ne čita Cd
PC nije htio prepoznati prženi Cd sa slikama ( jpeg ). Posumnjao sam na virus i sa AVG 2011 scanirao. Pronašao trojance " Trojan horse Cryptic.BHD" i "Trojan horse Generic19.BXGOVALOVI" I GOLAGOLA" i to u fajlovima "C:\System Volume Information\_restore/ ....." i očistio. Ali Cd- Rom i dalje ne prepoznaje niti originalne muzičke cd niti filmove niti Instalacione Cd. ali nevjerojatno otvara i čita jedino ENTER Cd dobivene sa Časopisom i to sve redom. Pokušao sam s reinstalaciom WIN ali ne pomaže, kao da je negdje u Dos-u ( GDJE ???? ) virusom upisano nešto, to ne dozvoljava da Pc prepozna CD. Pokušao sam i pomoču Cd Avira Rescue CD što sam pronašau u ENTERU ali pošt Cd-rom ne čita niti taj CD prenio sam program na USB i kod Bootanja startao Avira Rescue sa Stica, Jedno vrijem radi a onda javlja greške 7 IO_ERR_BAD_BLOCK i 51 IO_WARNING_PAGING_FAILURE stoji jedno vrijeme i nakon toga sam ulazi u WIN. Pokušao sam i na internetu pronađen savjet za brisanje : UpperFilters i LowerFilters u Start -> Run -> upiši regedit HKEY itd Restart compjutera, i nije pomoglo-
Molm hitno odgovor, što da tadim.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice