DVI to DP

poruka: 8
|
čitano: 835
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
DVI to DP

Greškom sam kupio monitor bez dvi ulaza, a grafička mi ima samo dvi izlaz. Mogu ih povezat preko hdmi kabla al onda neradi freesync, a da bi on radio treba povezat grafičku s monitorom displaport kablom. Postoji adapter dvi to dp (oko 400kn za ovaj koji ja znam, ako netko zna za povoljniji neka slobodno kaže) al su jako skupi, nezz dal mi se to isplati.

Postoji li neki drugi način da ih povežem? Primjerice da koristim grafičku i dalje al da ih povežem preko displayporta na matičnoj, može li se to?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: DVI to DP
razorinc kaže...

Greškom sam kupio monitor bez dvi ulaza, a grafička mi ima samo dvi izlaz. Mogu ih povezat preko hdmi kabla al onda neradi freesync, a da bi on radio treba povezat grafičku s monitorom displaport kablom. Postoji adapter dvi to dp (oko 400kn za ovaj koji ja znam, ako netko zna za povoljniji neka slobodno kaže) al su jako skupi, nezz dal mi se to isplati.

Postoji li neki drugi način da ih povežem? Primjerice da koristim grafičku i dalje al da ih povežem preko displayporta na matičnoj, može li se to?

 Ako si friško kupio monitor, zašto ga jednostavno ne vratiš i uzmeš drugi koji ima DVI?

15 godina
neaktivan
offline
DVI to DP

ako ga idem vracat i nadoplatit za drugi, moraju ga slat u servis na testiranje, te ce mi uzet 20% od ukupne vrijednosti. lakse i isplativije mi je bilo prodat graficku

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: DVI to DP

Ne posloji li kakav rok (2 tjedna mislim) da možeš vratiti proizvod bez objašnjenja?

11 godina
neaktivan
offline
Re: DVI to DP
razorinc kaže...

ako ga idem vracat i nadoplatit za drugi, moraju ga slat u servis na testiranje, te ce mi uzet 20% od ukupne vrijednosti. lakse i isplativije mi je bilo prodat graficku

 Ak ti krenu prodavat tu spiku da ga moraju slat u servis... steraj ih znaš i sam kam... to su gluposti. Ne moraš objašnjavati zašto si ga vratio, jednostavno ti ne odgovara i želiš uzeti neki drugi... a cijena koju si platio se ne mijenja.

15 godina
online
Re: DVI to DP
miki_the_pirat kaže...

Ne posloji li kakav rok (2 tjedna mislim) da možeš vratiti proizvod bez objašnjenja?

 to je zakonska mogućnost za kupnju na daljinu (online-web, izvan prostorija trgovine..), ne za kupnju u trogvini (kad se predpostavlja da robu vidiš.. ali i to se može tako ''gurati'' jer se često monitor-tv i sl ne prikazuje, ne vadi iz kutije-ambalaže.. ne žele upaliti osim izložbenih na polici). Ako je kupio u trgovini nema to pravo osim što ima pravo sve tražiti-pitati a trgovac može ako želi udovoljiti (ali ne mora, pa tad ni 20% koji se često spominju nisu nešto što sa zakonom ima veze.. stvar dogovora-cjenkanja ili pozitivne reklame..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
DVI to DP

Freesync neće raditi preko adaptera.

 

Adapteri s digitalnog na digitalni (HDMI, DVI, DP, ...) su jeftini, 20-50 Kn uglavnom, ne znam odakle ti 400 Kn.

 

Koju uopće grafičku imaš (a da nema DisplayPort)?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DVI to DP

ma imao sam rx 470 nitro mining edition koja ima samo jedan dvi izlaz. adapter dvi to displayport dode oko 400kn, sto mi se naravno nije isplatilo. pa sam prodao tu grafu i danas uzeo rx 580 8gb. sad bi trebalo sve radit, ona ima displayport izlaze

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice