Ekran ili graficka?

poruka: 10
|
čitano: 941
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Ekran ili graficka?

Pozdrav, imam stariji laptop koji bih da osposobim pa mi treba mala pomoc. Kada ga upalim pojavi se prilozeno. Graficka je naravno integrisana pa ako je do toga postoji li bilo koji nacin se ovo rijesi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ekran ili graficka?
Riješenje ti je intaliranje starijeg sustava (7 ili xp)
Nema drivera za grafičku.
9 godina
neaktivan
offline
Ekran ili graficka?

Hvala na brzom odgovoru. Takodje nisam napomenuo da je prije radio na ovoj sedmici, ne znam da li je mogao sa nekim updateom da se desi ovo. Jednostavno kad sam ga jednom upalio pojavila se dva ekrana i ova linija kao na slici. Postoji li sansa da je do graficke nesto?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekran ili graficka?

Spoji ga na tv ili monitor pa ces znati

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
neaktivan
offline
Ekran ili graficka?

Vjerovali ili ne nema HDMI ulaz vec samo neki bijeli koji nisam siguran ni za sta sluzi

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Ekran ili graficka?

Jel znaš koja je grafička u njemu? Kao što su kolege već navele, to je vjerojatan problem...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ekran ili graficka?

Nazalost ne, laptop je poprilicno star, a trenutno ne mogu uci da provjerim. Ako je problem sa grafickom postoji li bilo koji nacin da se osposobi kakva-takva slika. (iako sumnjam u to).

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Ekran ili graficka?

Možda je netko petljao po driverima i modifcirao ih ali to bi trebao tražiti. Vrati se ti na sedmicu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ekran ili graficka?

Meni ovo vise lici da je u kvaru inverter od ekrana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekran ili graficka?
aljosaaa kaže...

Vjerovali ili ne nema HDMI ulaz vec samo neki bijeli koji nisam siguran ni za sta sluzi

 Moze biti samo Vga ili Dvi 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice