Ekstremne temperature

poruka: 4
|
čitano: 672
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Ekstremne temperature

Pozz ljudi evo imam jedan problem. Znaci dok nista neradim s kompom temp jeoko 70 a kada nesto radim onda je oko 92.

 

narucio sam si 3 venta s ebaya radi airflowa.

 konfu pogledajte pod moj pc.

BF3: MicroGuyCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ekstremne temperature

Grafičke ili procesora? Promjeni termalnu pastu (i na grafičkoj ako se ona pregrijava) i ako imaš para ubaci neki aftermarket cooler na procesor. I ovi ventovi za kučište će ti dosta pomoći.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Ekstremne temperature
vrinho kaže...

Grafičke ili procesora? Promjeni termalnu pastu (i na grafičkoj ako se ona pregrijava) i ako imaš para ubaci neki aftermarket cooler na procesor. I ovi ventovi za kučište će ti dosta pomoći.

Procesora. Pokusavao sam maknuti cooler s procesora ali kao da je zaljepljen.

BF3: MicroGuyCRO
13 godina
offline
Re: Ekstremne temperature
MrSneakyGuyGaming kaže...
vrinho kaže...

Grafičke ili procesora? Promjeni termalnu pastu (i na grafičkoj ako se ona pregrijava) i ako imaš para ubaci neki aftermarket cooler na procesor. I ovi ventovi za kučište će ti dosta pomoći.

Procesora. Pokusavao sam maknuti cooler s procesora ali kao da je zaljepljen.

Onda se pasta zapekla već. To se dogodilo i na kompu od moje sestre pa sam isčupao cooler skupa s procesorom. Srećom nije bilo posljedica ali nemoj to raditi da jako čupaš. Moj savjet bi ti bio da zagriješ procesor maksimalno i odmah nakon toga probaš cooler izvaditi kad pasta popusti. Skini Prime 95 i pusti ga da radi nekih 10 minuta i onda kreni.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice