Flash biosa u windowsu...

poruka: 4
|
čitano: 3.376
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Flash biosa u windowsu...

Ovako... imam matičnu Abit KV-85
Socket 754

Procesor    AMD Athlon 64, 2200 MHz (10 x 220) 3200+ (OClockan)

Tip Award BIOS-a:    Phoenix - AwardBIOS v6.00PG   Verzija bios-a: 12

ja sam našao ovdije 16... neznam dali sam to točno našao...

Pošto mi je prvi put da moram flashat bios, a znam što se desi kada stavim krivi ili ga krivo instaliram...

 

Imam instaliran XP x64 i nemogu koristiti neke windows flashere od abit-a, ali našao sam ovaj flasher

Probao sam s njime skinut svoj postojeći bios koji je u memoriji i uspjelo je, ali sada nemam muda uplodat ovaj koji sam skinuo sa neta, jer neznam jeli uopće točan i dali će mi ga točno instalirati ovaj flasher...

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Flash biosa u windowsu...

A haj ti meni reci.Zbog cega si se odlucio na Flash-anje Biosa.Nevidim razloga za to osim ako nisi Overclock Freak...


Extreme_Tech
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Flash biosa u windowsu...

Ako radiš Flash Biosa, otiđi na abitovu web stranicu, skini bios od njih za svoju ploču... nemaju svi winflash aplikacije, ali nije ni teško po starinski....

ali najvažnije ti je pročitat upute proizvođača koje ćeš nać tu di skineš i bios!!!!!

ako budeš iz DOS-a, trebat će ti 2-3 diskete, obično 2! diskete formatiraj i preporučam nove diskete.... da pokreneš DOS trebaš jednu disketu formatirat ali označi kvačice format i create ms dos boot disk i formatiraj i onda bootaj s te diskete....

ustvari evo bios i upute, dobro pročitaj:

 

http://www.uabit.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=48&page=3&category=3&subcategory=219&model=305&product_name=KV-85

 

http://www.uabit.com/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=93

16 godina
neaktivan
offline
RE: Flash biosa u windowsu...

Ali na svim uputama uvijek piše isto: Ako radi, ne diraj!!!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice