Grijanje pc-a

poruka: 4
|
čitano: 726
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Grijanje pc-a

Nakon instaliranja fanspeeda i otvaranja primjetim temperature neke koje stvarno ne razumijem pa sam uslikao da mi netko pojasni tko zna nesto vise o tome i uz to, koji je najbolje program za podesavanje fan speeda opcenito?

Koristio sam msi afterburner, ali me se nije dopao previse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grijanje pc-a

Temperature su ti u redu nemaš brige. Ovaj AUXTIN1 i dalje ignoriraj, to ti nije spojeno pa pokazuje bezveze. Što se tiče ovog System temp-a vjerojatno je velik baš zbog tih AUXTIN temperatura.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Grijanje pc-a

Hvala punoo, koju program da koristim za namjestanje fan speeda, htio bih podici malo ventilator od grafe jer se zna ugrijati oko 70c pri opterecenju, pise da je dozvoljena temperatura cak 100C,ali znam da to nikako nije dobro jer vjerovatno ostavlja posljedice. Gpu fan mi je namjesten na auto i skroz vrti na 30% koliko god opteretio, zato bih htio programom podici makar na 40% da mi temp bude oko 60 u loadu. Grafa je inace nvidia gts450.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Grijanje pc-a

A gle, te temperature su sasvim okej, 70c pri full loadu je sasvim normalno. Ja koristim MSI Afterburner inače, imaš i EVGA X Precision koji je dosta dobar.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice