Gtx 760 artifekti

poruka: 7
|
čitano: 1.703
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Gtx 760 artifekti

Pozdrav,

Nabavio sam graficku karticu Asus GTX 760 prije dva dana.Ubacio sam je u racunar,medjutim artifekti su poceli pojavljivati.Probao sam na koleginom racunaru,ali rezultat je isti.Garanciju nemam.Znaci vrte ventilatori,lampice sijaju ali se artifekti ponekad pojavljaju(1 od 20 puta izbaci sliku koja nije čista).Kako da otklonim ovaj problem?

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gtx 760 artifekti
exdirektor kaže...

Pozdrav,

Nabavio sam graficku karticu Asus GTX 760 prije dva dana.Ubacio sam je u racunar,medjutim artifekti su poceli pojavljivati.Probao sam na koleginom racunaru,ali rezultat je isti.Garanciju nemam.Znaci vrte ventilatori,lampice sijaju ali se artifekti ponekad pojavljaju(1 od 20 puta izbaci sliku koja nije čista).Kako da otklonim ovaj problem?

Kupnjom nove kartice, eventualno možeš probati pećnicom ako si hrabar, jer vidim da nema garanciju, ali po artefaktima bi se reklo da je crkla.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 760 artifekti

I ja sam razmišljao da uradim reflow,ali ne znam i kad bih je popravio koliko bi mi trajala.

14 godina
offline
Re: Gtx 760 artifekti
exdirektor kaže...

I ja sam razmišljao da uradim reflow,ali ne znam i kad bih je popravio koliko bi mi trajala.

Ma znam, to ionako nije neko rješenje. Uzmi neku drugu karticu. 1050 recimo.

13 godina
offline
Re: Gtx 760 artifekti
exdirektor kaže...

I ja sam razmišljao da uradim reflow,ali ne znam i kad bih je popravio koliko bi mi trajala.

Tu nema pravila, može trajati godinama, može trajati jedan sat/dan.

Trebao si bolje paziti kod preuzimanja, ovako ti je netko uvalio neispravnu karticu.

Možda da probaš kontaktirati toga od koga si je kupio, da uspiješ vratiti novce natrag.

Ako ništa ne uspije, prije bilo kakvoga popravka probaj karticu rastaviti, detaljno očistiti prašinu te promjeniti termalnu

pastu (AC MX-4) i termal padove ako ima, možda uspiješ spustiti temperature pa ertefakti nestanu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
8 godina
odjavljen
offline
Gtx 760 artifekti

U pećicu sa njom.

Cijenite više pitku vodu.
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Gtx 760 artifekti

Yup. Stavi malo ulja i krumpira oko nje. Daje bolje rezultate. 

Dux Croatorum
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice