Internet Driver

poruka: 10
|
čitano: 1.230
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Internet Driver

Znaci jučer navečer je dosao nekakvi update za Windows 10. I ja to sve ostavim i danas ujutro kad se vratim pise da internet ne radi,provjerio sam kablove itd jedino mi Driver ostao da pogledam. I pogledao sam na Upravitelj Uredaja i Pise 

Ostali Uredaji

-Utp nesto. I probao sam instalirati i nije dalo zbog greske

-this operation requires an interactive Windows station.

Nakon nekoliko pokušaja restartova i ostalih gluposti obrisao sam taj Driver i sad kad idem 

Internet-otklanjanje poteskoca,Pise 

-Windows nije otkrio pravilni instalirani mrežni prilagodili,Ako imate mrežni prilagodili morat cete ponovno instalirati upravljački program. Pokušao sam vratiti PC nazad jučer prije update i opet greska nakon toga sam ga vratio 10 dana poslije opet nekakva greska. Jel zna netko kako da vratim Driver za Internet?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 16:57 (TheNiZziP11).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet Driver

mislim da si već dovoljno kažnjen time što imaš windows 10 ali ipak (reko', žao mi čoveka): traži na CD/DVD-u za matičnu ploču "Network adapter" (ili na netu za tu ploču, noviji, od proizvođača, za w10). deinstaliraj prvo postojeći driver pa onda instaliraj novi (ili stari, s DVD-a). pokušaj i s "device manager"-om u "control panel" (ne znam kak to izgleda u w10) > network adapter  > properties > uninstall (restart prema potrebi) > sve ovo još jednom > update driver. tu imaš dvije mogućnosti: search internet for driver (očito otpada, ak mreža ne radi) ili browse media (CD, DVD matične, bla). restart. sad bi trebalo sve raditi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Internet Driver

Model MB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Driver
14 godina
offline
Internet Driver

Nađi u Device manageru sve što nije prepoznato - znači rašireno pod Nepoznati uređaji ali i druge klase uređaja...

 

dvoklik na svaki od njih...

 

Kad ti iskoči Properties prozor, idi na Details tab, pa iz padajućeg menija ispod Property odaberi Hardware Ids, pa ispod u polju Value, odaberi prvi ili drugi red i kopiraj ga, pa Googlaj to + riječca driver + Windows 10

 

pa što nađe, probaj uvijek skinuti najnoviji driver...

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Driver

Hvala radi,ma sve vise razmisljam da se prebacim na windows 7. Previse ovdje ima gresaka vezano uz drivere itd. Na drugom racunalom bio update i nakon sto zavrsio napravio se bad sector i otisao cijeli windows..

10 godina
offline
Re: Internet Driver

Bad sektor na HDD nemože napraviti update od windowsa nego si ga već imao a pronađen je jer se pokušalo na njega pisati ili čitati.

 

"Microsoft ended mainstream support for Windows 7 on January 13, 2015, but extended support won’t end until January 14, 2020."

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 18:24 (AF139).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Driver

A okey,hvala:)

10 godina
offline
Re: Internet Driver

..moguće da je na tom sektoru bio driver , a dobro bi bilo da pregledaš HDD na bad sektore jer rjetko bude samo jedan :(

6 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Driver

Hvala na savjetu:)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice