Internet problem

poruka: 5
|
čitano: 814
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Internet problem

pozz, danas kad upalim pc primjetim da mi internet ne radi i skuzim da se lan kabel slucajno odstekao, uglavnom ja ga zastekam i opet ne radi, lampica na mreznoj kartici vise nije blinkala nego sada samo svjetli bez treptanja, a kad je radip internet je treptala, ugl probao sam se spojit na internet preko usb sticka i tamo uopce ne cita ruter. . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Internet problem
HolyPotato kaže...

pozz, danas kad upalim pc primjetim da mi internet ne radi i skuzim da se lan kabel slucajno odstekao, uglavnom ja ga zastekam i opet ne radi, lampica na mreznoj kartici vise nije blinkala nego sada samo svjetli bez treptanja, a kad je radip internet je treptala, ugl probao sam se spojit na internet preko usb sticka i tamo uopce ne cita ruter. . 

Prvo probaj resetirati router, ako to ne pomogne onda , otovori start pa upisi "CMD" i klikni enter, kada ti se otvori Command prompt upisi "ipconfig /renew" bez navodnika i klikni enter, onda upisi "ipconfig" i zaljepi ovdje sta ti je ispisalo.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
8 godina
offline
Internet problem

Hvala ti care, radilo je ovo s cmdom

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Internet problem

Zanimljivo, ja imam sličan problem od prije par sati.

 

Izgasio računalo i iz njega isčupao ethernet kabel, kad sam ponovo uključio računalo ethernet ne blinka nikako na matičnoj. Device manager kaže da "uređaj radi ispravno". 

Ako idem CMD pa ipconfig /release i /renew vrati mi "No operation can be performed on Ethernet while it has its media disconnected." Kabel je u redu. Najnoviji driveri su gore...

 

EDIT: Proradilo samo od sebe. Svašta. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 20:07 (MacTheBig).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Internet problem

Tocno se tako i meni lol neke vradzbine, uzvadim ethernet kabel i zastekam i ne blinka odjednom....

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice