IPhone 3gs problem,potrebna pomoc

poruka: 7
|
čitano: 2.983
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3gs problem,potrebna pomoc

Eto,posto je onaj 3G na kraju ostao bez rezultata presao sam na novog pokvarenjaka,iPhone 3gs 8gb new bootrom,i JB je na 5.1 s 06.15.00,ali s njim imam problem s zvukom,nonstop cvili ko blesav makar na speakeru ili na slusalicama,probao maticnu preseliti u 100% radeci identican 3gs 8gb i isti problemi,znaci problem je do maticne,pa me zanima dali ima netko ovdje tko je vec radio na tom problemu,i jos jedno pitanje,za sto tocno sluzi onaj zlatni pin u desnom donjem kutu maticne iphona? Uzemljenje mozda?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 14:18 (eplati.com).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 3gs problem,potrebna pomoc

jesi probao zamjenit fpc connector br.3? (trakica koja ide u slusalicu) Navedeni connector je za vanjski mic i slušalicu. Ponekad zna zezat!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 14:28 (NJUSKA).
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3gs problem,potrebna pomoc

Ili je do konektora na logic boardu ili je do konektora sa zvučnika.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 14:30 (Random.).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3gs problem,potrebna pomoc

kao sto rekoh,bio sam maticnu prebacio u kuciste drugog iphona koji je 100% ispravan i isti efekti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 3gs problem,potrebna pomoc
Random. kaže...

Zanemari.

Jesam,kada sam procitao sto si 1. napisao odmah sam skuzio da si fulao :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 3gs problem,potrebna pomoc
NJUSKA kaže...

jesi probao zamjenit fpc connector br.3? (trakica koja ide u slusalicu) Navedeni connector je za vanjski mic i slušalicu. Ponekad zna zezat!!

Nisam probao taj konektor zamijeniti,ali po logici,ako on ometa signal,a donji konektor ako se ne varam u lijevom kutu taj je za zvuk na donjem docku,ako ovog ispipam da ne smeta onda bih trebao zvucnik raditi normalno zar ne?

13 godina
offline
IPhone 3gs problem,potrebna pomoc

Ja sam taj problem rijesio zamjenom fpc connectora br 3 pištanje i krčenje u slusalici i na vanjskom micu

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice