Joooj opet onaj ekran

poruka: 6
|
čitano: 2.625
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Joooj opet onaj ekran
pitanje

E ovako, Imam sljedecu konfiguraciju Procesor Intel E6600 Dual Core 2.4, 2GB RAM, 8800 GTS 320 MB graficka, 250 GB Diska :D, jos imam i Tv karticu, Gigabyte kao i maticna SD3 UltraDurable 2 :) nadam se da je ok za sada, e dok sam imao windows xp, serivce pack 2 ili 3 svejedno, komp mi se nakon paljenja, dok prodje oko desetak minuta resetuje, odnosno prikaze plavi ekran, e sad ono uobicajno sto pise je, provjerite jeste li dobro instalirali novi hardver, ili slicno, ako se problem javi prvi put da resrartujem komp, i da ugasim u biosu opcije caching i shadowing, e to ne znam ugasit, ali opet odnesem ja to na servise, kaze meni momak 90 % ti je do sitema, hajde predjem ja i preko toga, kad donesem kuci radi sve super 3 dana, kad ono opet :( i tako svake sedmice mozda jednom :( whats wrong ????

Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Joooj opet onaj ekran

E bit će da si dobio moj komp kojeg sam ja vratio nakon 4 mjeseca jer je od tih 4 cijela dva i pol bio na popravku. Isto tako, plavi ekran a kod njih je sve valjalo i čak su kao ono mijenjali sav hardver osim tv kartice i opet isti vrag. Tvrdili su da je to do nekog komada hardvera ali izgleda da nije. Ti po zakonu potrošača imaš pravo u roku od ili 6 ili 12 mjeseci( provjeri na netu, nisam siguran) vratiti proizvod ako nisi njime zadovoljan i imaš pravo na povrat novca u vrijednosti tog kompa ili na zamjenu za novi tako da ti to preporučujem da napraviš ako još možeš jer nešto očito nije u redu kad ni oni u servisu to ne znaju sredit i 90% vuku za nos:) meni je sa novom makinom sve u najboljem redu a još sam dobio i kvalitetnije komponente za iste pare!

A ča da ti rečen...
15 godina
offline
RE: Joooj opet onaj ekran
Topnik kaže...

E ovako, Imam sljedecu konfiguraciju Procesor Intel E6600 Dual Core 2.4, 2GB RAM, 8800 GTS 320 MB graficka, 250 GB Diska :D, jos imam i Tv karticu, Gigabyte kao i maticna SD3 UltraDurable 2 :) nadam se da je ok za sada, e dok sam imao windows xp, serivce pack 2 ili 3 svejedno, komp mi se nakon paljenja, dok prodje oko desetak minuta resetuje, odnosno prikaze plavi ekran, e sad ono uobicajno sto pise je, provjerite jeste li dobro instalirali novi hardver, ili slicno, ako se problem javi prvi put da resrartujem komp, i da ugasim u biosu opcije caching i shadowing, e to ne znam ugasit, ali opet odnesem ja to na servise, kaze meni momak 90 % ti je do sitema, hajde predjem ja i preko toga, kad donesem kuci radi sve super 3 dana, kad ono opet :( i tako svake sedmice mozda jednom :( whats wrong ????

 E pa ja kao prvo pogledam temperature, one su glavne za bezrazložno resetiranje kompa... a posto ti se pojavljuje plavi ekran BSOD, onda ti se pojavi i neki error. Snimi taj error s foticem ili prepisi sta pise na tom erroru... mozda se nadje rjesenje.
15 godina
neaktivan
offline
Joooj opet onaj ekran

ma samo povećaj količinu physical memory-a za negdi da puta više of količine rama i to je to :-), imo isti problem više ne, imo ga i moj prijatelj ali više ne.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Joooj opet onaj ekran
autorov komentar

Kako cu  povecatio kolicinu physical memory-a, sad imam vistu, pa zato, a sljedeci put kad mi bude BLOD slikat cu, ili prepisati greske, pa da vidite....

Adis Vezir
15 godina
neaktivan
offline
Joooj opet onaj ekran

i ja isto koristim VISTU, ovako (tako ja dolazim do toga): otvori VELCOME CENTER >>ADVANCED SYSTEM SETTINGS>>ADVANCED>>SETTINGS>>ADVANCED>>CHANGE i to je to i navodno je dobro da virtual memory-a imaš duplo više od količine RAM memorije.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice