Kada pokrenem igru LED tv se krene gasiti?

poruka: 2
|
čitano: 620
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kada pokrenem igru LED tv se krene gasiti?

Pozdrav ljudi,

cijeli dan googlam trazim rijesenje ali uzalud...naime imam problem sa igrom, tj kada udjem u igru tv krene da se gasi i pali (nemam standardni PC monitor nego Phillips 32" LED tv).

Dok sam u igri cujem sve, zvuk je odlican, ali tv i dalje se pali gasi. Kada na tipkovnici pritisnem windows tipku normalno se spusti dolje i mogu da surfam ali cim kliknem da vratim igru nazad ponovno sve isto.
Citao sam da bi moglo biti tv-a, da on ne moze da prikaze rezoluciju novijih jaci igara. 

Sto je najgore jucer sam igrao jer je pokrenuta igra bila, ali dns nikako...nece pa nece.
Ako ima tko da je imao ovakav problem ili bar nesto zna o ovome cijenio bih pomoc.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kada pokrenem igru LED tv se krene gasiti?
kix23 kaže...

Pozdrav ljudi,

cijeli dan googlam trazim rijesenje ali uzalud...naime imam problem sa igrom, tj kada udjem u igru tv krene da se gasi i pali (nemam standardni PC monitor nego Phillips 32" LED tv).

Dok sam u igri cujem sve, zvuk je odlican, ali tv i dalje se pali gasi. Kada na tipkovnici pritisnem windows tipku normalno se spusti dolje i mogu da surfam ali cim kliknem da vratim igru nazad ponovno sve isto.
Citao sam da bi moglo biti tv-a, da on ne moze da prikaze rezoluciju novijih jaci igara. 

Sto je najgore jucer sam igrao jer je pokrenuta igra bila, ali dns nikako...nece pa nece.
Ako ima tko da je imao ovakav problem ili bar nesto zna o ovome cijenio bih pomoc.

Hvala.

 prvo provjeri da li imaš nove drivere, ako tv ne podržava rezoluciju koji grafička šalje onda na njemu neće biti signala

možeš probati promjeniti rezoluciju na 800x600 s desnim klikom na igru pa na compatibility, možda probati pokrenuti igru u windowed ili borderless modu. uđi u igru i alt+enter

možda promeniti Hz na tv sa 60 na 30 Hz, ili čak 29 Hz, pokušavaj sve

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice