Kako dijagnosticirati što se pokvarilo u laptopu?

poruka: 12
|
čitano: 4.166
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nešto a neznam što je

Za početak pozzzzz

 

 

Ovako, možde je ovo već bilo netko pisao il nešto al nisam našao!!!

 

Znači prilikom rada na lapu (surfanje netom) on je jednostavno krepo i nemrda,ne radi ni sa samom baterijom niti bez nje na mreži.......

Sad moja prva pomisao je da je vrisnula matična ili napajanje,napajanje znam provjerit jeli u njemu problem ali kako dijagnosticirat dali je otišla matična???

Znam da je to vjerojatno netko već pitao ali ja nisam pa se ne ljutite zbog pitanja, nadam se pametnim odgovorima!!!!

 

 

 

HVALA

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je

ne radi ni sa samom baterijom niti bez nje na mreži.......'??

jel ti se laptop mozE upalit?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je

ako ti je napajanje vrisnilo, baterija će ga držat živim... ako ti je baterija vrisnila, laptop može raditi bez nje dok je na adapteru... ako je matična riknila lampice neće svjetliti da se puni baterija ili da je uštekan u struju... moguće da ti je port otišao na matičnoj za napajanje, ili se kontakt razvalio, moguće i da je do lema, pa postoji mogućnost popravka pećnicom... btw ime teme udri me lopatom x)

viva la rakija.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je

Ne ni na kakav način.........Možda benzinom al onda niš od njega.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je
POPRAVAK PEĆNICOM????
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je

da, popravak pećnicom... u slučaju prekida nekog lema, zadnja opcija popravka je korištenje pećnice

caps i nije nešto lijep za čitanje, al sve u svemu, evo ti link na temu, ta metoda se može koristiti za svu elektroniku

ne kažem da bi to trebao prvo isprobati, nego kažem da je i to opcija

viva la rakija.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je

odnesi ti to u servis ako znas nekoga negdje, barem na djagnostiku, a pecnicu ostavi kao zadnju opciju

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto a neznam što je

sorry zbog capsa nije bilo namjere već neznanje za pećnicu!!!!sorry

14 godina
neaktivan
offline
Kako dijagnosticirati što se pokvarilo u laptopu?

Mogući problem na adapteru kojim se puni bateriju pa je možda vrisnuo i povukao struju. Prvo makni adapter za punjenje,  i probaj sa baterijom da upališ ak na lampica rad kod palenja i ako uopće nema slike moguće da je riknuo processor ili grafička.

Nenad
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako dijagnosticirati što se pokvarilo u laptopu?

Aj ti napiši o kojem se laptopu radi

Za diagnostiku postoje post diagnostičke kartice koje će ti točno reć u čemu je problem....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nešto a neznam što je
toca--23 kaže...

Za početak pozzzzz

 

 

Ovako, možde je ovo već bilo netko pisao il nešto al nisam našao!!!

 

Znači prilikom rada na lapu (surfanje netom) on je jednostavno krepo i nemrda,ne radi ni sa samom baterijom niti bez nje na mreži.......

Sad moja prva pomisao je da je vrisnula matična ili napajanje,napajanje znam provjerit jeli u njemu problem ali kako dijagnosticirat dali je otišla matična???

Znam da je to vjerojatno netko već pitao ali ja nisam pa se ne ljutite zbog pitanja, nadam se pametnim odgovorima!!!!

 

 

 

HVALA

na potpuno isti način se i meni ugasio...otišla matična

jedino kaj mi se kroz ventilator i zdimilo s njega

inače hp 6715b

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
15 godina
neaktivan
offline
Kako dijagnosticirati što se pokvarilo u laptopu?

o kojem se laptopu radi?

i napisi jel se dade uplaliti opce, ima kakvih znakova zivota?

 

lampice?bip?vent?

 

meni je npr bilo do prasine, laptop je star pa se nakupilo prasine i sve se zastopalo pa se nije htio upaliti vise.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice