Kako dobiti zvuk bez front panela?

poruka: 3
|
čitano: 1.576
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti zvuk bez front panela?
pitanje

hay sklopio sam moj stari komp u nekakav stari kostur sve je spojeno ko prije jedino sto front panel nepostoji pa sam spojio zice na prekidac od lampe za power i restart

--uglavnom komp radi savrseno sve je instalirano ali zvuk se necuje nasao sam zvuk jedino na 4 zvucnika kada isprobavam i to na 3ćem  iza --i samo tamo cujem test na mojim zvucnicima koji su desktopni (ima ih 2) bilo koji player da pokrenem, igru ili slicno nema zvuka molim pomozite

 

 

p.s.--- 2 puta sam stavljo windowse

--500000 puta sam reinstaliro drivere i precacko sve kanale uvezi tona!

-- probao sam mjenjat jumpere po ploci ali nista

pomoziteeeee hvala hahhaha ako vas zanimaju slike prekidaca javite mi se na mail ahahaha od lampe ahahha mrak

 

sebaaaaaa
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.3.2008 23:39 (tripix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti zvuk bez front panela?
prihvaćeno rješenje

Sine , zbunujes sa pitanjeBelji seNO probacu da ti odgovorim.Namigiva
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


Znaci , kad podesis softwerski na 4 , zvuk (TEST) cues na 3cem to bi bilo na REAR left ili right?

To bi bilo :
1 * Da provjeris kablove ( da ne si promasio audio kanal) , t.e ako ima za svaki posjebno ,
      AKO ne (starih soundblaster - na pr: 2 desktopni + HIFI system , da dobies 4)
      moraces uzeti spliter , znaci 2 kanala zavrsuju u 3.55mm spliter sa 1 pinOM  za svaki output.
      A ako vec si to uradio vidi dali slpiter ima 2 crticki ako ne znaci da je mono i to bi bio problem  .

2 * Da provjeris  da nemas konfilikt sa PCI  i integrirani soundblaster  na mobo.. (iskljuci u BIOS)

3 * Ne mi pada na pamet dr..NeodlučanNadan se da sam od pomoc ako ne , POZDRAV !


Sentient Hyper Optimized Data Access Network
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti zvuk bez front panela?
autorov komentar

hvala man probat cu to u biosu usput da ti probam objasnit nekako jos jednom imam obice zvucnike i jedan banana ulaz u zeleno kad ih ukljucis trebalo bi se cut ali se necuje

to je moja stara konf. koja je prije radila bez problema sa tim softverom ali sad nema tona sta ces cuda se dogadaju nista hvala jos jednom man pozdravŠutim


zelim raditi na kompjuterima a neznam dali bi znao dovoljno hahaahha
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice