Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

poruka: 9
|
čitano: 4.228
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

Probao sam u BIOS-u stisnuti na PCI-E,ali ne radi.Probao sam i još par stvari osim toga,ali ne radi {#}.To mi se dogodilo kad sam ukopčao VGA adapter u TV.Nije bilo slike,ali onda sam u kompu ukopčao u VGA utor od matične i radilo je.Nekako sam se prebacio ne integriranu,kako natrag na eksternu?I ako pomaze,na startupu mi se pojavi poruka:''the catalyst control center is not supported by the driver version of your enabled graphics adapter.Please update your AMD graphics driver,or enable you AMD adapter using the displays manager''

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

Eto, sve ti pise... Odi u display manager i odaberi grafu/display.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se prebaciti s integrirane na eksternu gr
Leryan kaže...

Eto, sve ti pise... Odi u display manager i odaberi grafu/display.

I di da ja sad stisnem?Probao sam već to prije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 17:09 (kurt).
13 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

evo ovo mi se danas opet dogodilo,a neda mi ga se nositi na servis...sta da radim?rekli su mi da su oni tamo samo izvadili grafu i vratili je,pa je radilo (tako je bilo zadnji puta)napravio sam to i nista i dalje :(

 

btw primjetio sam da se to dogadja kad spojim drugi monitor/TV,ali ne svaki puta...

battlelog:kickass1999
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

rijesio sam,ako drugi imate ovakav problem stisnite grafu jace unutra {#}

battlelog:kickass1999
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

Pozdrav ljudu pomozite ako znate ikako ovako imam komp sa ovim i5 6600k skylake koji imaju svoju integriranu grafu Intel HD 530 a ja sam sad nabavio ovu klasičiu vanjsku grafiku i stavio ju unutra. Mene zanima kako za izgasim ovu sad integriranu grafu.

 

 

Ovu vanjsku sam umetnuo iako je ova bila u funkciji. Ali nikako da prebacim na tu vanjsku probavao sam u Device Manager-u da prvo deinstaliram drivere od integre i to pa onda ju i izgasit totalno ali nikako da mi onu prepozna. Onda sam snimio pripadajuče drajevere za tu vanjsku i prepozno ju je vidi se ovdje http://prntscr.com/acfvde  i opet meni nešta zaza ta grafa kad u nju uštekam HDMI kabal i u monitor ne pokazuje sliku sve dok ga ne uštekam opet u HDMI utor na matičnoj preko kojeg je kao integrirana fonkcionirala.

 

Neznam više šta da radim. Kad god HDMI ušetekam u grafu nema slike na monitoru a grafa radi i prepoznaje ju u Device Manager-u.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako se prebaciti s integrirane na eksternu gr

...ima li u BIOS-u opcija da ugasiš integriranu ?

13 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

Iskreno neznam nisam ništa našao tamo što bi bilo to.  Neznam šta točno trebam tražit u bios-u

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako se prebaciti s integrirane na eksternu grafu?

Nakon nadljudskih napora uspio sam grafučku sredit u bios-u da proradi prčkao sam i prčkao dok nisam isprčkao :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice