Kako vratiti obrisanu particiju

poruka: 7
|
čitano: 3.558
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kako vratiti obrisanu particiju

Prije sat vremena sam instalirao windowse i slučajno sam u setupu izbrisao particiju sa 250 gb podataka.

Koji bi mi program preporučili da to najbrže vratim natrag?

 

Hvala na pomoći.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisanu particiju
12 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisanu particiju

Ne ide.

Prije sam imao dvije particije na disku, jedna za sistem a druga za podatke.

Tamo u setupu sam greškom izbrisao sve particije i nakon instalacije cijeli disk je jedna particija.

Kada pokrenem ovaj program i partition recovery kaže mi da nema slobodnog mjesta na disku gdje bi tražio particiju.

6 godina
protjeran
offline
Re: Kako vratiti obrisanu particiju
keymaster kaže...

Ne ide.

Prije sam imao dvije particije na disku, jedna za sistem a druga za podatke.

Tamo u setupu sam greškom izbrisao sve particije i nakon instalacije cijeli disk je jedna particija.

Kada pokrenem ovaj program i partition recovery kaže mi da nema slobodnog mjesta na disku gdje bi tražio particiju.

 

Nećeš vratit obrisanu particiju ni na koji način.

Drugi puta opreznije gledaj šta radiš.

12 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisanu particiju

Da li postoji mogućnost da bar izvučem podatke preko nekog programa za vraćanje podataka?

10 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisanu particiju

googlaj "restore hdd data" ...a i link koji sam ti dao nudi i to.....ili nađi profesionalnu firmu da oni pokušaju.

Problem je što ti nisi samo obrisao particiju ....... već napravio novu , formatirao i preko svega još instalirao windowse .

To je najbolje pokušat sa drugog računala da se što manje piše po tvom disku, a i trebat če mjesta na drugom HDD gdje će se snimati spašeni podaci sa tvog hdd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 19:48 (AF139).
15 godina
offline
Kako vratiti obrisanu particiju

kako kolega Honor8 kaže. Pozdravi se s podacima i drugi put pamet u glavu ili izrada backupa.

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice