Komp se smrzne kad sam na YT.

poruka: 15
|
čitano: 7.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Imam jedan problem koji mi se zna dogoditi jednom u dan-dva.

Kada gledam videa na You Tube-u, komp mi se odjednom smrzne. Slika na monitoru se još uvijek vidi i mogu micati mišem, ali nemogu ništanapraviti. Ni ctrl-alt-delete i sl.

Ali kada stisnem desni i lijevi klik miša, čuje se beep i onda više nemogu micati mišem i naravno moram restartat komp.

Zna netko u čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komp se smrzne kad sam na YT.
dv14 kaže...

Imam jedan problem koji mi se zna dogoditi jednom u dan-dva.

Kada gledam videa na You Tube-u, komp mi se odjednom smrzne. Slika na monitoru se još uvijek vidi i mogu micati mišem, ali nemogu ništanapraviti. Ni ctrl-alt-delete i sl.

Ali kada stisnem desni i lijevi klik miša, čuje se beep i onda više nemogu micati mišem i naravno moram restartat komp.

Zna netko u čemu je problem?

meni je isto bilo sa starim kompom, instaliro sam najnoviju verziju Flash Playera preko Internet explorer i onda je prestalo.

EDIT:Napiši ak je pomoglo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 21:01 (Underlight).
15 godina
neaktivan
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Mogao bi pomoći Flash, jel ti zašteka u bilo čemu kad radi Flash Player(flash igre npr.)? I jel ti zašteka dok gledaš film ili igraš igru? Moglo bi biti da je problem s driverima grafičke ili u grafičkoj kartici.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Komp se smrzne kad sam na YT.
Tomislav95 kaže...

Mogao bi pomoći Flash, jel ti zašteka u bilo čemu kad radi Flash Player(flash igre npr.)? I jel ti zašteka dok gledaš film ili igraš igru? Moglo bi biti da je problem s driverima grafičke ili u grafičkoj kartici.

 

Flash igre rijetko igram. U normalnim igrama i u filmovima sve je normalno tj. bez smrzavanja.

Sad sam nadogradio Flash Player pa ću vidjeti hoće li se problem ponovno pojavljivati.

13 godina
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Meni laptop i komp zablokiraju kada idem na 24sata

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Ista stvar je bila na staron računalu. {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Komp se smrzne kad sam na YT.

Pokreni youtube video, pauziraj ga i onda desni klik- settings i makni kvacicu sa enable hardware acceleration trebalo bi ti pomoci.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Komp se smrzne kad sam na YT.

Napravio sam account samo zbog ovog tvog problema ne znam dali si resio ili ne ali evo da ti pomognem :

meni se desavala ista stvar samo mnogo cesce na youtube ovako samo jedno resenje postoji a zove se Malwarebytes' Anti-Malware slobodno skini taj program i idi FULL SCAN i skeniraj disk C i D i na kraju skeniranja ides fix all i restartujes komp...

To je meni uspjelo i nisam nikad vise imao problema i radi savrseno posto ti virus jede i vjerovatno se nalazi u tvom registru...

Evo ti link :

 

http://www.malwarebytes.org/

 

SRECNO!!!

14 godina
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

ja sam imo taj problem na starom kompu i mislio sam da crkava hard, meni se to znalo dogodit 2 puta u 5 min i tako stalno ono nekad se uspije odledit za minutu dvije al nekad nece...neznam di je problem bio

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Procitao sam da imate problem slican mojem kad sam na youtubeu slika mi trza i zvuk a kad bi krenuo ic misem dole i gore zamrznuo bih mi se komp a pijesma svira u pozadini i nakon minutu se odmrzne. Probao sam instalirati nove Adobe Flas Playere i nista dogada se na svim preglednicima.Nekd me zna prebaciti na ovu stranicuhttp://support.mozilla.org/en-US/kb/adobe-flash-plugin-has-crashed instaliram te Playere i opet isto.A kad igram igre isto mi trza npr u igri trcim i zamrzne se na pola sek i odmrzne i tak ponovno.Nadam se da ce te mi pomoc {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 11:29 (mmmateoPC).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Deinstaliraj preflednike koje imas - i flash playere koje imas - intaliraj samo jedan flash player Adobeov, instaliraj javu i Net frame work 4.0 i nakon toga mozilu i chrome - nomoj isntalirate bete

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Ako imaš 2 preglednika na računalu,obriši jedan,dakle ostavi samo jedan preglednik!

Drivere od grafičke instaliraj ponovo.

I 3. solucija,flash palyer,dakle,makni ga skroz s računala uz pomoć http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html (link je na stranici,malo pročitaj samo) i na novo instaliraj flash player.

Tech Geek or?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Isključiti testni način na Youtube (da video materijale koje može ne učitava u HTML5 već kao flash video). Ako to ne pomogne, isključiti hardversku akceleraciju flash videa (desni klik na vide, settings i maknuti kvaćicu).

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

imao sam isti problem. ocistio history, cache ,cookies. sredio registri i od tad nemam problema. inace to nest adobe kaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Komp se smrzne kad sam na YT.

Pozdrav

 Imam problem kad god stisnem desni klik misa na bilo koju ikonu nebitno jel prazna mapa ili s vise gigabajta uvijek se smrzne taj prozor u kojem to napravin, ostalo sve radi  brzo.....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice