Kompjuter se upali, monitor baca black screen..

poruka: 4
|
čitano: 808
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Kompjuter se upali, monitor baca black screen..

pozdrav svima, pojavio mi se novi problem s kompom pa molim pomoć

popodne sam najnormalnije isljučio komp i sve pritom normalno radilo i sada sam išao ga upalit i ništa..on se upali,,ekrana baca black screen, a tipkovnica i miš ne reagiraju odnosno kao da nemaju ništa struje.
pokušao sam ga ištekat sve iz njega i opet ..al svejedno neće..sad ne znam jel matična vrisnula il možda grafička.. svaka pomoć je dobrodošla :)

origin id: guzda2 steam id: guzda22 rockstarclub: guzda22
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se upali, monitor baca black screen..

Kakvu grafičku koristiš (integrisana ili zasebna), imaš li mogućnost korištenja druge grafičke npr. integrisane ili ugradnja druge, ako imaš probaj koristiti tu drugu grafičku.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kompjuter se upali, monitor baca black screen..

zasebna je i stavio u drugi komp i grafička radi.. vratio sve u glavni komp i malo propuhao i sad sve radi normalno
jel moguće da je zbog fkt malo prašine on nije htio radit kak spada?

origin id: guzda2 steam id: guzda22 rockstarclub: guzda22
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kompjuter se upali, monitor baca black screen..

Dešavali su mi se takvi problemi, da grafička ne radi, i kada je samo izvadite iz utora i vratite nazad ona proradi, te nakon nekog vremena opet ne radi, pa se taj proces ponavlja, nikad nisam shvatio šta se zapravo dešava. Po mom mišljenju vjerovatno se negdje izgubi kontakt između grafičke i utora usled prljavštine, prašine ili šta ja znam čega drugog te se procesom vađenja i vraćanja taj kontakt ponovo uspostavi, ali nisam siguran da je to baš tako. 

Uglavnom što je najvažnije radi...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice