Laptop- graficka

poruka: 10
|
čitano: 1.500
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Laptop- graficka

Pozdrav. Kupio sam novi laptop i instalirao drivere koje sam dobio na cdu uz njega. E sad, kad uđem u jednu igricu, igra ne prepoznaje grafu (gtx950 je u lapu) nego koristi intregriranu od proca. Da napomenem, na cdu su bile tri mape od drivera za grafu a ja sam instalirao samo jedan. Jel trebaju mozda sve tri??

 

 

TDI
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Laptop- graficka
i7 extreme kaže...

Pozdrav. Kupio sam novi laptop i instalirao drivere koje sam dobio na cdu uz njega. E sad, kad uđem u jednu igricu, igra ne prepoznaje grafu (gtx950 je u lapu) nego koristi intregriranu od proca. Da napomenem, na cdu su bile tri mape od drivera za grafu a ja sam instalirao samo jedan. Jel trebaju mozda sve tri??

 

 

 Što kaže Device Manager?

15 godina
offline
Re: Laptop- graficka
Moras instalirati drivere za chipset i za grafu. Instaliraj sve drivere u rijesen problem
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop- graficka
softwaremaniac kaže...
i7 extreme kaže...

Pozdrav. Kupio sam novi laptop i instalirao drivere koje sam dobio na cdu uz njega. E sad, kad uđem u jednu igricu, igra ne prepoznaje grafu (gtx950 je u lapu) nego koristi intregriranu od proca. Da napomenem, na cdu su bile tri mape od drivera za grafu a ja sam instalirao samo jedan. Jel trebaju mozda sve tri??

 

 

 Što kaže Device Manager?

 U device manageru pronalazi oboje.

TDI
12 godina
neaktivan
offline
Laptop- graficka

Instalirao sam sve, al opet u igri koristi intregrusu. A kad u device manageru disableam intregru, slika se nekako pomakne i postanu mutnija slova..

TDI
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 10:58 (i7 extreme).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Laptop- graficka
Daj napisi tocan model laptopa, mozda se mora u biosu nesto namjestiti. Probaj obrisati drivere pa na novo instaliraj, s tim da pevo instaliras intel hd driver pa nakon toga od nvidie
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Laptop- graficka

Acer Aspire E5-575G-54FZ

 

 Sada sam u nvdia control panelu postavio glavnu grafu nvidiu, i u igri je prebacilo na nju, ali u windowsu jos uvijek stoji intergrirana :/

TDI
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 12:08 (i7 extreme).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Laptop- graficka

Pobriši trenutne drivere, restartaj, instaliraj prvo ove od integrirane, restartaj, pa onda instaliraj Nvidijine.

I onda kad pokrećeš igru, desni klik na nju i biraj run with graphic procesor: Nvidia.

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Laptop- graficka
i7 extreme kaže...

Acer Aspire E5-575G-54FZ

 

 Sada sam u nvdia control panelu postavio glavnu grafu nvidiu, i u igri je prebacilo na nju, ali u windowsu jos uvijek stoji intergrirana :/

 Puno bolje ti je da ostavis tako jer ako budes koristio gtx 950 u windowsima to ce ti trosit bateriju nenormalno, optimalno je da integrirana radi za windowse jer netrosi toliko bateriju, a performanse su zadovoljavajuce za rad u windowsima, dok ce se u igrama koristi diskretna grafa kako bi imao dobre performanse.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 12:19 (Backdraft).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop- graficka
Backdraft kaže...
i7 extreme kaže...

Acer Aspire E5-575G-54FZ

 

 Sada sam u nvdia control panelu postavio glavnu grafu nvidiu, i u igri je prebacilo na nju, ali u windowsu jos uvijek stoji intergrirana :/

 Puno bolje ti je da ostavis tako jer ako budes koristio gtx 950 u windowsima to ce ti trosit bateriju nenormalno, optimalno je da integrirana radi za windowse jer netrosi toliko bateriju, a performanse su zadovoljavajuce za rad u windowsima, dok ce se u igrama koristi diskretna grafa kako bi imao dobre performanse.

 Aha, onda cu ostaviti tako. Hvala svima na pomoci :)

TDI
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice