Laptop problem

poruka: 55
|
čitano: 30.170
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Imam jedan problem. Nakon što sam gasio laptop, pola minute kasnije sam se sjetio da ga trebam upaliti ponovo, i kad sam upalio,

samo crni ekran i ništa :( .

Laptop pristojno buči ali se ništa ne dešava, niti se pali bez ekrana( probao sam caps lock neče).

Sumnjam da je otišo ekran al stvarno neznam.

Laptop je HP compaq 6715s

Ako neko možda ima slična iskustva...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Laptop problem

Jesi probao ući u Safe Mode ili iskoristio Last Known Good Configuration opciju?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Tipkovnica, miš, ekran, ništa neradi, samo ga čujem da radi i svijetli lampica kod tipke za paljenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Laptop problem
Ugasi ga, a nakon toga ponovno upali.
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

probao sam jedno petnajstak puta :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop problem
ej imao sam ja ovakav problem, i maticna mi je bila crkla. probaj izvadit bateriju i drzaz tipku power, tj reset cmosa. ako to ne upali bojim se da je pravac servis
ćufta
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

vadi bateriju, i punjac, i onda vrati pa probaj

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop problem

Pogledaj da hard nije možda izgubio kontakt.

Jesi te informacije izvuka iz PES-a ili ?
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Probo sve, bez rezultata :( Hvala svima svejedno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Onda ti preostaje servis.

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop problem
sigurno maticna riknula... puno srece sa servisom, moj je bio 3 puta pa svaki put 0 bodova. drzi se ;-)
ćufta
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

ovo radi na svoju odgovornost:

malo pritisci ispod ekrana posvuda i malo ga mrdaj pa ako bar na kratko vrijeme dobijes sliku onda ti nije dobro spojen.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

imam laptop sve je radilo sve pet isao sam instalirat windows 7 i to sam napravio odlicno e sad je problem neke funkcije na laptopu mi ne rade npr kod misa on touch screen mi nece mislim mislim pomice se i to sve ali sastrane je imao finkciju za zaključavanje i za pomicanje stranica gore dole ali to sad ne radi kako sad to napraviti?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

skini driver za touchpad

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

mozes li mi dat neki link ili nesto 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Laptop problem
mikosik kaže...

mozes li mi dat neki link ili nesto 

Koji ti je laptop?

14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

hp g62  neznam tocno sad koji je model

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Laptop problem
mikosik kaže...

hp g62  neznam tocno sad koji je model

To i je problem tu ih imas malo previse KLIK mislim da bi negdje trebalo pisat koji je model laptopa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 15:14 (Fenrzy).
16 godina
offline
Laptop problem

Od frenda laptop Asus G1S, 1,8Ghz, 2GB rama, i neki old skul disk 80GB (zamjenjen), GF8600GT. Laptop se restarta povremeno, zna danima radit, sve 5, a dok počne onda se zna par puta za redom restartati, čak i nakon restartanja zašteka na podizanju windowsa. Počišćen je od prašine, sve, ventilatori čisti, osovine podmazane, friška pasta, tiho radi. Temperatura oko 60°, pod testom ide do 96° i radi satima stabilno. Znači nije radi temperature. Izdrži i igranje satima, i onda npr. upališ winamp i za 10 min se restarta. Nema baš nekih pravilnosti...

 

Ima tko kakve ideje osim testiranja s memtestom-om, hdd analyzerom, occt-om... ?

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop problem
Batista kaže...

Od frenda laptop Asus G1S, 1,8Ghz, 2GB rama, i neki old skul disk 80GB (zamjenjen), GF8600GT. Laptop se restarta povremeno, zna danima radit, sve 5, a dok počne onda se zna par puta za redom restartati, čak i nakon restartanja zašteka na podizanju windowsa. Počišćen je od prašine, sve, ventilatori čisti, osovine podmazane, friška pasta, tiho radi. Temperatura oko 60°, pod testom ide do 96° i radi satima stabilno. Znači nije radi temperature. Izdrži i igranje satima, i onda npr. upališ winamp i za 10 min se restarta. Nema baš nekih pravilnosti...

 

Ima tko kakve ideje osim testiranja s memtestom-om, hdd analyzerom, occt-om... ?

Stavi program Speccy i neka bude upaljeno cijelo vrijeme, tak da u speccyju pratiš tempererature. I hdd se isto zagrije a on ide do 55 stupnjeva pa preko nje zašteka.

Ako Winamp vjerovatno ima sukob u programima pa se događa sa restartanjem. Probj neki drugim programom ako je oK onda je winamp prave probleme.

Nenad
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Kupio sam si novi laptop Acer Aspire 5750G i instalirao sam Windows 7 64bit i sve drivere ali mi se stalno kad otvorim neku datoteku zaleđuje na nekih 20-30 sekundi i onda dalje nastavi normalno raditi i onda opet kad otvorim neku datoteku ali ne uvjek isto je i kod igranja grafika sve na high pa se malo zaledi i onda smanjim sve na low i opet isto se zaledi. Već sam reinstaliro Windowse 3 puta i stalno isti problem!!!

 

Jel može netko pomoć???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Bilo tko!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Itko!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

imam problem : laptop siemens-ov kad je ukljucen u adapter radi cim iskljucim punjac ugasi se, a baterija je u laptopu,, kad upalim pogledam u control panel-u pise da ima 99%baterije al nece da radi na bateriji nikako , . sta bi mo0gao bit problem ?? hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laptop problem
rikajlo kaže...

imam problem : laptop siemens-ov kad je ukljucen u adapter radi cim iskljucim punjac ugasi se, a baterija je u laptopu,, kad upalim pogledam u control panel-u pise da ima 99%baterije al nece da radi na bateriji nikako , . sta bi mo0gao bit problem ?? hvala

 koliko ti je star laptop? moguće da je baterija odslužila svoje

14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Da me otvaram novu temu, imam problem s tipkovnicom na laptopu. Laptop je asus k53-sv. Tipkovnica je radila najnormalnije dosad, ali od danas mi prikazuje pola znakova krivo. Naprimjer umjesto z prikazuje y, i skoro sve tipke koje imaju neku shift funkciju su krive. Htio sam stavit navodnike kod z i y kad sam piso ovu poruku ali ni oni ne rade. I ovo mi je ogromni problem jer se bavim prograimiranjem, a nemogu napisat ni dvotocku ni tocku zarez ni pola ostalih funkcija. To jest mogu ali ih moram trazit nabadajuci po tipkovnici. Provjerio sam u control panelu, kaze da je driver update-an, i opcenito su opcije jako sture. 
Neznam sta da radim , jel ima ko ideju. Nemogu ni tu stavit upitnik, uzas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop problem
U control panelu promjeni tipkovnicu na hrvatsku (mislim da si slucajno kliknuo na LCTRL + SHIFT)

Sad moj problem. Imam HP 6735s, oko deset ipo sam ga izgasio, instaliralo se nekih 10 updateova (nisam ceko kraj) imam WIN7. Sat ipo iza idem ga upalit i nece. Crni ekran od pocetka, 5x zasvjetli caps lock, hard disk lampica normalno treperi i dvd citac skripi. Da li je netko imo slican problem? Ima li nacina bar da upalim laptop na par min jer imam jedan dokumenat koji mi treba.
P.S. oprostite sto nekoristim kvacice, na mobitelu sam
16 godina
offline
Re: Laptop problem
srky.du kaže...
U control panelu promjeni tipkovnicu na hrvatsku (mislim da si slucajno kliknuo na LCTRL + SHIFT)

Sad moj problem. Imam HP 6735s, oko deset ipo sam ga izgasio, instaliralo se nekih 10 updateova (nisam ceko kraj) imam WIN7. Sat ipo iza idem ga upalit i nece. Crni ekran od pocetka, 5x zasvjetli caps lock, hard disk lampica normalno treperi i dvd citac skripi. Da li je netko imo slican problem? Ima li nacina bar da upalim laptop na par min jer imam jedan dokumenat koji mi treba.
P.S. oprostite sto nekoristim kvacice, na mobitelu sam

problem je što si prekinuo instaliranje updateova, pa je to vjerojatno razlog što ti se windowsi neće dići.

 

za skinut taj dokument probaj podići laptop sa Hirens cd-om ili nekom linux live cd distribucijom i prebacit dokument na USB stik

14 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Standardan problem s tom serijom laptopa.

Problem je isključivo hardwarske prirode i nikakvim softwareom nećeš s njega izvuć dokumente ukoliko disk ne prebaciš na drugi komp.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Laptop problem

Kad ste već digli temu:

ako nekog zanima laptop iz prvog posta je spržen u pečnici i normalno radi :) *kuc kuc kuc*

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice