Low fps

poruka: 19
|
čitano: 3.060
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Low fps

Evo problem je u low fps-u,ocu igrati lol i fps mi nejde vise od 15

 

Intel Celeron cpu 1.80ghz

2.00 GB Ram

agp Radeon hd 3650 

 

 

znam da mi komp nije bas neke,al mislim da bi mi fps trebal ici i do 30

imam dx9,skidam sad dx10.. nez,jel ce to kaj pomoc

ako mi neko moze pomoc,hvala

32 Kupi novi komp
LoL EU: ProFromZagreb
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 22:36 (lilwrba).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Low fps

Poprilično ti je slab kompjuter, a Dx 10 skidaš bezveze jer ga tvoja grafa ne podržava.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Low fps

Trebao bi si nabaviti 3.0 ghz procesor jer te on najvise koci od svih komponenata... a mozes ga kupiti za 80-100kn polovnoga samo tako

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Low fps

mi mozes reci tocno koji proc..

LoL EU: ProFromZagreb
13 godina
offline
Re: Low fps
lilwrba kaže...

mi mozes reci tocno koji proc..

x2 250 i grafa 4650 i imat ces 125 lock donekle (ako se radi o cod4)

www.tv.ultimax.info ----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
15 godina
neaktivan
offline
Low fps

On igra lol, ne COD.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Low fps

sve novo ti treba

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Low fps
thuglife kaže...

On igra lol, ne COD.

sorry umaklo mi :P

 

uglavnom s ovim i LoL moze igrati

www.tv.ultimax.info ----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
13 godina
odjavljen
offline
Re: Low fps
thuglife kaže...

Poprilično ti je slab kompjuter, a Dx 10 skidaš bezveze jer ga tvoja grafa ne podržava.

Podržava, DX10.1

 

@Autor, prodaj to nekom muzeju, ili bar kupi Pentiuma sa HT-om i još RAM-a, grafička je solidna za sportske igre i COD-ove.

13 godina
offline
Low fps

ok,al jer mogu barem neke slozit da mi bude 20lock dok ne nabavim novi komp

LoL EU: ProFromZagreb
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Low fps

Rjesenje: Overclock a to dovodi do smanjenja radnog vjeka komponenti.

9 godina
offline
Low fps

Da ne otvaram novu temu : već nekih par dana me mući problem sa low fps-om ali nije cijelo vrijeme neko se pojavi nakon sat-2 .... npr. bacim 1 match na cs:go i idem tražit idući i u idućem sam low fps pa moram restartirat komp. inaće imam u csgo oko 200+ fps-a  a onda idući game padne na 70-90 što je neigrivo. temperature ok cpu oko 40, grafa oko 60...  malwarebytes ne pokazuje ništa, u task manageru nije velik usage... ima li spasa za mene? 

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Low fps
Toni RAZOR kaže...

Da ne otvaram novu temu : već nekih par dana me mući problem sa low fps-om ali nije cijelo vrijeme neko se pojavi nakon sat-2 .... npr. bacim 1 match na cs:go i idem tražit idući i u idućem sam low fps pa moram restartirat komp. inaće imam u csgo oko 200+ fps-a  a onda idući game padne na 70-90 što je neigrivo. temperature ok cpu oko 40, grafa oko 60...  malwarebytes ne pokazuje ništa, u task manageru nije velik usage... ima li spasa za mene? 

 Igraj cs go u prozoru, a pokraj u drugome prati zauzeće procesora prema programima (task manager) i iskorištenost procesora i grafičke. I njihove taktove.

Kad se dogodi pad fpsa, negdje će se nešto sigurno promijeniti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Low fps
CyberDemonVZ kaže...
Toni RAZOR kaže...

Da ne otvaram novu temu : već nekih par dana me mući problem sa low fps-om ali nije cijelo vrijeme neko se pojavi nakon sat-2 .... npr. bacim 1 match na cs:go i idem tražit idući i u idućem sam low fps pa moram restartirat komp. inaće imam u csgo oko 200+ fps-a  a onda idući game padne na 70-90 što je neigrivo. temperature ok cpu oko 40, grafa oko 60...  malwarebytes ne pokazuje ništa, u task manageru nije velik usage... ima li spasa za mene? 

 Igraj cs go u prozoru, a pokraj u drugome prati zauzeće procesora prema programima (task manager) i iskorištenost procesora i grafičke. I njihove taktove.

Kad se dogodi pad fpsa, negdje će se nešto sigurno promijeniti.

 budem 

RAMPAGE
9 godina
offline
Low fps

evo prvi game ok onda za provjeru iden na botove kad ono problem tu...pa evo slike ako išta znači.

1 1
2 2
3 3
4 4
RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Low fps
CyberDemonVZ kaže...
Toni RAZOR kaže...

Da ne otvaram novu temu : već nekih par dana me mući problem sa low fps-om ali nije cijelo vrijeme neko se pojavi nakon sat-2 .... npr. bacim 1 match na cs:go i idem tražit idući i u idućem sam low fps pa moram restartirat komp. inaće imam u csgo oko 200+ fps-a  a onda idući game padne na 70-90 što je neigrivo. temperature ok cpu oko 40, grafa oko 60...  malwarebytes ne pokazuje ništa, u task manageru nije velik usage... ima li spasa za mene? 

 Igraj cs go u prozoru, a pokraj u drugome prati zauzeće procesora prema programima (task manager) i iskorištenost procesora i grafičke. I njihove taktove.

Kad se dogodi pad fpsa, negdje će se nešto sigurno promijeniti.

 kolko sam ja shvatio nema nikakve razlike bez problema i sa...

RAMPAGE
12 godina
offline
Re: Low fps
Toni RAZOR kaže...

evo prvi game ok onda za provjeru iden na botove kad ono problem tu...pa evo slike ako išta znači.

 E, ovo su ok screenshotovi.

Al trebao bi napraviti isti set prije i poslije.

Task manager, CPU, temp...

Pa kad počne, opet Task manager, CPU, temp...

 

I onda izravno uspoređivati dva screenshota.

 

Nego, ovo ti je jako sitno, mogao bi s Alt+PrintScreen uzeti screenshot samo HwMonitora i Task managera.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Low fps
CyberDemonVZ kaže...
Toni RAZOR kaže...

evo prvi game ok onda za provjeru iden na botove kad ono problem tu...pa evo slike ako išta znači.

 E, ovo su ok screenshotovi.

Al trebao bi napraviti isti set prije i poslije.

Task manager, CPU, temp...

Pa kad počne, opet Task manager, CPU, temp...

 

I onda izravno uspoređivati dva screenshota.

 

Nego, ovo ti je jako sitno, mogao bi s Alt+PrintScreen uzeti screenshot samo HwMonitora i Task managera.

 gledam po netu i nađem isti lik ima problem kao i ja.. i sad neki lik mu kaže da je najvjerojatnije pre visiok overklok na grafi ( i meni je grafa klokana )  pa se klok ''sruši'' i to stvori problem... baš ću sad smanjit klok pa vidit.

RAMPAGE
12 godina
offline
Re: Low fps
Toni RAZOR kaže...

 

Nego, ovo ti je jako sitno, mogao bi s Alt+PrintScreen uzeti screenshot samo HwMonitora i Task managera.

 gledam po netu i nađem isti lik ima problem kao i ja.. i sad neki lik mu kaže da je najvjerojatnije pre visiok overklok na grafi ( i meni je grafa klokana )  pa se klok ''sruši'' i to stvori problem... baš ću sad smanjit klok pa vidit.

 Pa da, gore sam ti napisao za iskorištenost grafe i njezin clock :)

Isto se može dogoditi i na procesoru

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice