Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kompom?

poruka: 9
|
čitano: 1.901
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kompom?

Pozdrav...

imam i5 2400, xfx r7 240 2GB ddr3, 4gb ram ddr3 i imam dobar fps samo na 800x600 rezoluciji sve na low...igrao bih na 1024x768 ali na dust2,cbble i slicnim mapama fps padne i ispod 100...mislio sam da mogu vise izvuci s ovom konfiguracijom :( 
gledao sve ove klipove za fps boost i ta sranja al' ista prica...takodje i launch opcije sam isprobavao al' dzaba.. HELPPPPP

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kom
nrl1337 kaže...

Pozdrav...

imam i5 2400, xfx r7 240 2GB ddr3, 4gb ram ddr3 i imam dobar fps samo na 800x600 rezoluciji sve na low...igrao bih na 1024x768 ali na dust2,cbble i slicnim mapama fps padne i ispod 100...mislio sam da mogu vise izvuci s ovom konfiguracijom :( 
gledao sve ove klipove za fps boost i ta sranja al' ista prica...takodje i launch opcije sam isprobavao al' dzaba.. HELPPPPP

 Neces postati pro samo zato sto imas neznam 250 fpsa.... Igraj i naskilaj se...Nebitan je fps dokle god je stabilan i nije ispod 60

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Re: Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kom

Nije to tema uopste, odgovori na pitanje ako mozes, ako ne mozes zaobidji. Global elite sam i level 8 na faceit.com..ne znam cemu pametovanje bespotrebno, ocigledno nisi u zivotu usao u igricu pa kazes da je dovoljno sve iznad 60. poz

9 godina
neaktivan
offline
Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kompom?

Zbugana igra, ja imam vise fps na vecim postavkama nego na manjim. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kom
nrl1337 kaže...

Nije to tema uopste, odgovori na pitanje ako mozes, ako ne mozes zaobidji. Global elite sam i level 8 na faceit.com..ne znam cemu pametovanje bespotrebno, ocigledno nisi u zivotu usao u igricu pa kazes da je dovoljno sve iznad 60. poz

 Sa obzirom na tvoje izražavanje, igrice, xD, itd.... sve je jasno o kojoj se dobnoj skupini radi....lijepo te pozdravljam i budi dobar u školi

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Re: Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kom

ma da cudna je skroz

6 godina
neaktivan
offline
Re: Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kom

ma daj druze sta si se nakacio idi lijeci komplekse negdje drugo lol

15 godina
odjavljen
offline
Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kompom?

Hahaha. Dado, nisi global elite

Aj' sada na temu. Prvo - nemam pojma. Drugo - ne znam gdje je tu hardverski problem da ide u ovu rubriku. Trece - ima rubrika igre, pa pc igre i u njema jedna tema - CS:GO.
Ako itko zna odgovor onda ces tamo najbrze dobiti odgovor.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Da li je ovo maksimum fps na cs:go sa ovim kom

zašto bu uopče htio više fps ako ti monitor ne podržava

npr monitor 60hz igra na 100fps dobiješ screen tearing

jedino razumijem ako imaš monitor od 144hz ili takvo nešto 

i zašto si uopče išao kupiti r7 240 kad je to najgori shit ikad napravljen

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice