Miswiring problem

poruka: 8
|
čitano: 1.270
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Miswiring problem

Pozdrav,

 

frend mi je danas dao svoj komp da ga malo očistim, porušim Windowse i nanovo instaliram. Rekao sam mu da imam jedno kućište koje uredu izgleda,riječ je o TT v6 blackX edition. Rekao je da mu se sviđa, te sam odlučio cijelu njegovu konfiguraciju prebacit u to isto kućište. Sve sam dobro prebacio, pazio na stat.elek., gledao da MB ne dira nepotreban metal itd, grafičku stavio i sve. Ovo je možda 2-3. put da slažem konfiguraciju sam, i probao sam ga upalit. Prvo sam se jedno 45 minuta mučio tražeći User Manual za Foxconovu MB koja je gore, da bi mogao pravilno pospajati prednji dio odnosno paljenje/reset led diode od toga i sl. I krenem upalit, računalo se boota, i piše mi da nema tipkovnicu spojenu da ga resetiram te ju spojim. Ja to napravim, i odjednom samo svjetli plava led dioda kod powera, pokušavam stisnut power/reset, ne reagira uopće, ne pali se računalo.. U prilogu su slike kako sam ja to pospajao ( nemojte uzet za zlo cable managment nisam se nešto pretjerano trudio ) pa ako bi mi netko mogao pomoć/dat savjet o čemu bi se moglo radit... lud sam {#}

 

(PS čuje se neki čudan zvuk kad power stisnem.. ko da zacvili nešto )

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miswiring problem

EDIT:

 

išao sam vratit sve u staro kućište, no sada ništa se ne pali.. evo video kako sam sve ukopčao,bolje nego slike, prek njih se nemre nikaj ni vidjet

 

 

VIDEO: http://videobam.com/HCnOf

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Miswiring problem

Power i Reset si krivo spojio koliko ja vidim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Miswiring problem
Luka123 kaže...

Power i Reset si krivo spojio koliko ja vidim.

Nije..

14 godina
offline
Re: Miswiring problem

Kada si prebacivao ploču u ovo prvo kučište, jesi li stavio distancere prije nego što si ušarafio ploču?

Distanceri (standoff) Distanceri (standoff)
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 13:25 (DamageHigh).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Miswiring problem
DamageHigh kaže...

Kada si prebacivao ploču u ovo prvo kučište, jesi li stavio distancere prije nego što si ušarafio ploču?

Ne, zato jer mi kućište ima već u sebi one kao izbočine okrugle, ko i ovo drugo

12 godina
offline
Re: Miswiring problem
marko-1995 kaže...
Luka123 kaže...

Power i Reset si krivo spojio koliko ja vidim.

Nije..

Kako nije, kad drzis u ruci kabel od led-a i govoriš, nemam pojma ovo mi netreba...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Miswiring problem
Luka123 kaže...
marko-1995 kaže...
Luka123 kaže...

Power i Reset si krivo spojio koliko ja vidim.

Nije..

Kako nije, kad drzis u ruci kabel od led-a i govoriš, nemam pojma ovo mi netreba...

pa di da ga spojim jel mi mozes molim te rec ? neznam, zato sam ovdje postao topic

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice