Je li moguce popraviti hladnjak na playstation 2 ?

poruka: 5
|
čitano: 594
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Je li moguce popraviti hladnjak na playstation 2 ?

Pozdrav,

rastavljao sam playstation 2 i putem dok sam rastavljao skinuo sam hladnjak.Koliko sam ja skuzio on je integrirani na njoj i sad me zanima da li je to moguce popraviti vratitit natrag jer ne mogu samo tako staviti jer sam strgao

 

Treba li lemiti ili odnijet na popravak?

 

Ima li šanse za popravak!!?

Carry on
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Je li moguce popraviti hladnjak na playstation 2 ?

Mislim da se to da Zalemiti boljom lemilicom sa tankim vrhom  probaj to sam riješit i koristi neko povećalo kad budeš to lemio. Dalibor

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li moguce popraviti hladnjak na playstation

Hladnjak ili ventilator?

Ako je hladnjak na nekoj komponenti bio zalijepljen termovodljivim ljepilom, tada ga tako treba i montirati nazad.

A ako je o konektoru ventilatora riječ, ako ne možeš naći takav konektor. lemilica i spoji direktno na poziciju na ploči.

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2016 20:00 (KaeR).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Je li moguce popraviti hladnjak na playstation
KaeR kaže...

Hladnjak ili ventilator?

Ako je hladnjak na nekoj komponenti bio zalijepljen termovodljivim ljepilom, tada ga tako treba i montirati nazad.

A ako je o konektoru ventilatora riječ, ako ne možeš naći takav konektor. lemilica i spoji direktno na poziciju na ploči.

Riječ o ventilatoru(moja greška) jer sam odmah povezao s laptopom xd.Rastavio sam tako što je pukao spoj na ventilatoru di je povezan.Mislio sam da je nest ozbiljno jer ali cu zalemit

Carry on
8 godina
neaktivan
offline
Re: Je li moguce popraviti hladnjak na playstation
Master Infirmiy kaže...

Mislim da se to da Zalemiti boljom lemilicom sa tankim vrhom  probaj to sam riješit i koristi neko povećalo kad budeš to lemio. Dalibor

 Okey,lemilicu imam

Hvala ! Dino

Carry on
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice