Monitor i PC se više ne podnose

poruka: 8
|
čitano: 4.441
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Monitor i PC se više ne podnose

evo imam je jedan problem na starom, vrlo starom računalu( pentium 2, 333 mhz, grafička...) i još stariji monitor. do danas su oni normalno radili tj. skupa rade os 1999-te a danas nabavio novi (rabljeni) CTR monitor i tako ja ugasim PC iskopčam stari monitor i spojim novi. upalim monitor i PC a kad ono mrak. Ajd pomislim monitor ne radi pa ga spojim na laptop a kad ono radi. Sad več počinjem sumnjat u sebe pa nisam mogao ništa štetno učinit piri prikapčanju, pa potom spajam stari monitor a sad ni on neće radit. e a sad bih trebao pomoć . Zašto nežele radit monitori na starom PC-u (svi prikazuju da ne primaju signal s PC-a. Dal je vrisnula stara grafička ili što.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Monitor i PC se više ne podnose

Moguće je da ti se grafička malo pomakla iz AGP slota. Izvadi ju i vrati na mjesto. Ak nakon toga ne proradi, vjerojatno je gecrk...

 

Naravno, kada vadiš grafulju isključi računalo iz struje. Grafičku ne diraj po konektorima i prije samog vađenja dotakni komad metala (moš se uhvatit za kučište) kako bi izvukao statički elektricitet iz sebe...

I find your lack of faith disturbing!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Monitor i PC se više ne podnose

Sigurno je grafička, ali provjeri i kablove možda su oni.

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Monitor i PC se više ne podnose

Sigurno grafička, i da li ti radi monitor dok još ne uđe u windows jer mogu biti i driveri

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Monitor i PC se više ne podnose

probaj grafu izvadit van i ocistit i u medjuvremenu izvadi bateriju na maticnoj. Tako je meni proradilo s istim problemom samo ja nisam mjenjal monitor nego premjestal komp

Fiksy
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Monitor radi ali ne radi

ista stvar je i meni sam sta meni jos ide dok ulazi u windows xp a onda se ugasi

ihal
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2010 10:28 (srck bata).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Monitor i PC se više ne podnose

Vjerovatno si dok si vadio kabal od starog monitora is kompjutera malo jace trznuo graficku i ona se odvojila ili najgore ostetila.

Otvori komp i izvadi je i vrati.

Nego kad upalis taj kompjuter kakav se zvuk beepera cuje?

BSU ( Baci Sestru Uvodu) USB je nesto drugo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Monitor i PC se više ne podnose
brezonja kaže...

evo imam je jedan problem na starom, vrlo starom računalu( pentium 2, 333 mhz, grafička...) i još stariji monitor. do danas su oni normalno radili tj. skupa rade os 1999-te a danas nabavio novi (rabljeni) CTR monitor i tako ja ugasim PC iskopčam stari monitor i spojim novi. upalim monitor i PC a kad ono mrak. Ajd pomislim monitor ne radi pa ga spojim na laptop a kad ono radi. Sad več počinjem sumnjat u sebe pa nisam mogao ništa štetno učinit piri prikapčanju, pa potom spajam stari monitor a sad ni on neće radit. e a sad bih trebao pomoć . Zašto nežele radit monitori na starom PC-u (svi prikazuju da ne primaju signal s PC-a. Dal je vrisnula stara grafička ili što.

 

izvadi grafu očisti konektore i vrati je nazad malo si mrdnija grafu ona izgubi kontakte štto je normalno za starije pc

I Jadantisi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice