MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode

poruka: 6
|
čitano: 1.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode

Navedena graficka ide u power saving mode i nista ne mogu napraviti, molim pomoc ?!

Ukljucim komp, sve se cuje i zvukovi i sve, ali ekran jednostavno ode u power saving mode, probao sam mjenjat ram mjesta, cmos bateriju izvadit, svasta nesto, ali ne ide, do graficke je 90% 

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode
dominik.statebriga kaže...

Navedena graficka ide u power saving mode i nista ne mogu napraviti, molim pomoc ?!

Ukljucim komp, sve se cuje i zvukovi i sve, ali ekran jednostavno ode u power saving mode, probao sam mjenjat ram mjesta, cmos bateriju izvadit, svasta nesto, ali ne ide, do graficke je 90% 

 Probaj na drugom kompu, ako je i tamo takvih problema onda si 100% siguran da ti je grafička otišla i ne možeš ništa uraditi nego je popraviti pod jamstvom tj zamjenit ili kupiti novu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode
Markić7 kaže...
dominik.statebriga kaže...

Navedena graficka ide u power saving mode i nista ne mogu napraviti, molim pomoc ?!

Ukljucim komp, sve se cuje i zvukovi i sve, ali ekran jednostavno ode u power saving mode, probao sam mjenjat ram mjesta, cmos bateriju izvadit, svasta nesto, ali ne ide, do graficke je 90% 

 Probaj na drugom kompu, ako je i tamo takvih problema onda si 100% siguran da ti je grafička otišla i ne možeš ništa uraditi nego je popraviti pod jamstvom tj zamjenit ili kupiti novu.

 U redu probat cu je hvala na odgovoru, vec mi se dogadao isti problem ali bi se rijesilo nekako samo od sebe 

DP
7 godina
neaktivan
offline
Re: MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode

da li si provjerio kakvo napajanje imas, mozda ti je do napajanja, jer ako imas preslabo napajanje nece ti raditi graficka kartica.

10 godina
neaktivan
offline
Re: MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode
gamergtx kaže...

da li si provjerio kakvo napajanje imas, mozda ti je do napajanja, jer ako imas preslabo napajanje nece ti raditi graficka kartica.

 Jesam bio sam provjerit kod covjeka koji zna u tim stvarima vise nego ja i kaze da je riknula, zna netko mozda garanciju od msi ? Jer ako je 3 godine imam jos vremena, a ako je 2 nemam, medu papirima trazim, ali nigdje ne pise...

DP
12 godina
protjeran
offline
Re: MSi Radeon R9 ne radi, ide u power saving mode
Msi od prapovijesti daje 3g garanciju nemas kaj gledati😁.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice