Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?

poruka: 20
|
čitano: 5.500
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?

Trazim sto bolju graficku, napajanje vidite, samo ne smije imati vanjsko napajanje.

Lobro
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?

1050 Ti. Je pcie 3.0 ali ce raditi bez beda, najbitnije ti je da ti proc nije preslab za tu grafu aka bottleneck  

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...

Trazim sto bolju graficku, napajanje vidite, samo ne smije imati vanjsko napajanje.

 Nisi ispunio Moj PC, pa napajanje ne vidimo. PCIe može isporučiti 75 W, što lošije napajanje može gurnuti preko ruba. S druge strane, ako ti napajanje ima dovoljno snage na 12V railovima, postoje adaptori za napajanje grafičke.

 

Međutim, ako ti napajanje iz nekog razloga nema te konektore, vjerojatno je preslabo ili prastaro.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap

Msm procesor mi je i7-3770 CPU sa 3.4Ghz

Lobro
14 godina
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...

Msm procesor mi je i7-3770 CPU sa 3.4Ghz

Koje napajanje (PSU) imaš?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
Piše power supply range 90-264 V ac ak je to to.
Lobro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
Mislis kao power supply? za voltage range pise 90-264 v ac
Lobro
13 godina
neaktivan
offline
Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?

imaš taj i7 a tražiš što bolju grafičku bez dodatnog napajanja, jedino iz nekog razloga ako ti 3.0 nije ispravan, ali ne vidim logiku kupovine te GPU koju želiš ako već imaš i7. Najbolje ispuni rubriku moj pc ili nam postaj specifikacije, i model napajanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 17:34 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...
Mislis kao power supply? za voltage range pise 90-264 v ac

 Ajde nam slikaj napajanje s one strane gdje ja naljepnica i da se ime vidi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap

Ispunio sam rubriku, hvala na strpljenju sa autistom poput mene.Ugl racunalo je HP 8300 Compaq Elite sa CPU i GPU koji sam napisao.

Lovro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
softwaremaniac kaže...
FrenzoX kaže...
Mislis kao power supply? za voltage range pise 90-264 v ac

 Ajde nam slikaj napajanje s one strane gdje ja naljepnica i da se ime vidi.

Kompjuter je HP 8300 Compaq Elite Microtower http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c03345460

Tu pisu spesifikacije, ak je to dovoljno.

Lovro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...

Ispunio sam rubriku, hvala na strpljenju sa autistom poput mene.Ugl racunalo je HP 8300 Compaq Elite sa CPU i GPU koji sam napisao.

 Svrha ovog  bez dodatnog napajanja je zato sto kad sam gledao koju mogu, posto je racunalo uzeto preko javne nabave s faksa (tata radi tam pa sva tehnologija spada pod proracun i tako nabaljam graficku) i tamo su rekli da mogu uzet bilo koju koju moze procesor podnijeti i koja nema vanjsko napajanje (sto nisam imao pojma sta znaci no oni su ga pogledali i zvucali strucno pa je mali lovro povjerovao).

Lovro
14 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...

 Svrha ovog  bez dodatnog napajanja je zato sto kad sam gledao koju mogu, posto je racunalo uzeto preko javne nabave s faksa (tata radi tam pa sva tehnologija spada pod proracun i tako nabaljam graficku) i tamo su rekli da mogu uzet bilo koju koju moze procesor podnijeti i koja nema vanjsko napajanje (sto nisam imao pojma sta znaci no oni su ga pogledali i zvucali strucno pa je mali lovro povjerovao).

 

Uzmi 1050ti i počeši se po bradi ;)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?

ah kod tebe je office računar, onda razumijem tvoju potrebu, ukoliko ti mogu nabaviti GPU sa dodatnim napajanjem tada bi morao i napajanje mijenjati, bez obzira što gpu nema dodatno napajanje svakako uzmi i jače napajanje ukoliko si u mogućnosti jer na stranici piše da ti je napajanje 320w ali vjerovatno nisu mislili na konstantnu snagu koju PSU može isporučiti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap

Koliko preporucujes napajanje, da moze izdrzati dobar GPU,a opet ne pre skup?

Lovro
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
jigsaw5063 kaže...

ah kod tebe je office računar, onda razumijem tvoju potrebu, ukoliko ti mogu nabaviti GPU sa dodatnim napajanjem tada bi morao i napajanje mijenjati, bez obzira što gpu nema dodatno napajanje svakako uzmi i jače napajanje ukoliko si u mogućnosti jer na stranici piše da ti je napajanje 320w ali vjerovatno nisu mislili na konstantnu snagu koju PSU može isporučiti.

 Ne treba mi sad neka uzasno mocna, ali da mogu igrati nove igre (Battlefield 1, Dark souls III...) na high-medium grafici.

Lovro
9 godina
odjavljen
offline
Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog napaja?

Najbolja ti je opcija kako je već navedeno, GTX 1050ti, uzmi od 4gb, dođe oko 1350kn.

Ja sam imao Gigabyte-ovu, ne zahtjeva dodatno napajanje, vrti Battlefield 1 na high-medium. Grafa je hladna, nečujna...

Zahtjeva 300w napajanje, sad ovisi kakvo je ovo šta imaš.  

 

Evo npr. OVA

 

Imaš i druge, jeftinije, skuplje... Nabava

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...

Koliko preporucujes napajanje, da moze izdrzati dobar GPU,a opet ne pre skup?

Fortrona nekog pikni (500W/600W 5 g. gare.)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja graficka PCIEx16 2.0 bez vanjskog nap
FrenzoX kaže...
jigsaw5063 kaže...

ah kod tebe je office računar, onda razumijem tvoju potrebu, ukoliko ti mogu nabaviti GPU sa dodatnim napajanjem tada bi morao i napajanje mijenjati, bez obzira što gpu nema dodatno napajanje svakako uzmi i jače napajanje ukoliko si u mogućnosti jer na stranici piše da ti je napajanje 320w ali vjerovatno nisu mislili na konstantnu snagu koju PSU može isporučiti.

 Ne treba mi sad neka uzasno mocna, ali da mogu igrati nove igre (Battlefield 1, Dark souls III...) na high-medium grafici.

 Moglo bi ti i ovo poslužiti napajanje koje imaš ali pošto je max 320w, konstantna snaga koju može isporučiti je manja posebno ako uzmemo u obzir da ti je PSU stariji tako da vremenom i slabi, konstantna snaga je ispod 300w stoga moguće da bi imao problema pri max iskorištavanju GPU, npr nestanak slike na monitoru ili restart računara, uzmi tu gtx što  su ti predložili pa ako bude problema onda dodatno uzmi napajanje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice