Ne mogu spojiti Pc na Samsung TV - HDMI

poruka: 3
|
čitano: 1.952
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Ne mogu spojiti Pc na Samsung TV - HDMI

Pozdrav, monitor mi je spojen na pc preko displayporta i sve radi okej. Ukopčam hdmi u drugi prazan utor u grafičkoj (RX 580) i u telku (hdmi 2 utor), odem u Radeon settings i tamo odaberem "clone display". Na kompu vidim da mi prepoznaje TV i piše da je sve spojeno. Međutim, čim uključim "clone display" slika se na televizoru krene paliti i gasiti svakih nekoliko sekundi, a ono što mi tu nije jasno je to što se slika pali i gasi dok je na TV-u kao "source" odabran cable TV koji je uključen u hdmi 1 utor, dok je hdmi kabel iz kompa spojen sa TV-om u hdmi 2 utor. Naravno, kada na tv-u odaberem kao source hdmi 2, piše mi no signal. Isprobao sam kabel tako da sam ga spojio na laptop i sve radi normlano bez ikakvih problema, imam sliku na TV-u. Ako je itko imao sličan problem ili nešto radim krivo, molim pomoć..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne mogu spojiti Pc na Samsung TV - HDMI

jel ti je naophodno da imas istovremeno istu sliku na monitoru i tv-u?(clone mode)

o kojem modelu se rad tj koje reze FHD ili 4K

 

p.s probaj u radeonu namjestit da ti baca sliku samo na TV

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu spojiti Pc na Samsung TV - HDMI

Hvala na odgovoru. Nije mi bitno da imam sliku i na monitoru i tv-u u isto vrijeme. Uglavnom, uspio sam namjestiti tako da sam smanjio rezoluciju na fhd i refresh rate na 59 (monitor je inače uhd i 60 refresh rate).. Nikako drugačije ne radi.. Mislim da bi moglo imati veze sa duljinom hdmi kabla, naime, dugačak je 10 metara, a uzeo sam najjeftiniji pa mislim da bi to moglo zajebavati..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice