Ne prepoznavanje grafičke kartice?

poruka: 4
|
čitano: 987
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznavanje grafičke kartice?

Dobardan, 

Koristim Ccleaner i pri zadnjem scanu mi je zapelo nešto za oko. Kao što se vidi iz priložene slike, Ccleaner mi prepoznaje GPU kao Intel HD graphics ako se ne varam, no ja imam Nvidia Geforce GTX 850M. Sad me zanima kako mogu provjeriti da li mi računalo prepoznaje GPU ili ne.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznavanje grafičke kartice?
lessy kaže...

Dobardan, 

Koristim Ccleaner i pri zadnjem scanu mi je zapelo nešto za oko. Kao što se vidi iz priložene slike, Ccleaner mi prepoznaje GPU kao Intel HD graphics ako se ne varam, no ja imam Nvidia Geforce GTX 850M. Sad me zanima kako mogu provjeriti da li mi računalo prepoznaje GPU ili ne.

 Vjerujem da ti 850M radi tek kada udjes u igru, kad surfas internetom laptop ti koristi integriranu graficku (iGPU). Motes, instaliraj HWInfo ili GPU-Z pa vidi ima li je tamo, trebalo bi ti prikazati obje i iGPU i GPU

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 12:59 (Kopsi1304).
13 godina
offline
Ne prepoznavanje grafičke kartice?

Kolega ti je sve rekao. Uz navedeno još eventualno možeš instalirati i speccy, hw monitor i tak to.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Ne prepoznavanje grafičke kartice?

Ako si instalirao nVidia drivere i u Device Manageru se prikazuju obje grafičke onda nema problema. Programi/igre koji trebaju dodatnu grafičku će je koristiti.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice