Nemogućnost instalacije Windowsa zaključana tema

poruka: 42
|
čitano: 10.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa

da bi se upalio monitor ponovo se mora restartat  probao i sa drugim monitorom isti slućaj.kod podizanja sustava sve funkcionira normalno tek kada se završi instalacija i kad treba normalno funkcionirati nakon pojave ikonica na display dolazi do iskljućenja monitora a lampica pokazuje da hd radi normalno(ponaša se kao i na drugom pc koji radi ispravno).zahvaljujem na odgovoru novi sam u svemu ovome pa bi me zanimala preporuka što provjeriti?(da napomenem samo -htio sam instalirati xp sp3 do tada je bio sp1 koji je radio malo sporo pa želja za promjenom i eto desilo se da nakon instalacije krene sve po zlu i došlo je do toga gašenja :( vjerovatno sam pehista i da mi ode grafićka) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa

Pokušaj preko safe moda ući. 

 

- Ulazak u safe mode tipkom F8 prilikom bootanja windowsa.

14 godina
neaktivan
offline
Nemogućnost instalacije Windowsa

Evo desio mi se isti problem!
Imam maticnu ASRock A770CrossFire i grafu ati radeon hd 5770. Danas sam htio instalirati windows ali nakon kopiranja datoteka mi se ugasio monitor a racunalo je i dalje radilo. Windows sam instaliravao mali milijun puta i nikad mi se to nije desilo. Probao sam sa win 7 32-bit i win 7 64-bi te xp-om i opet isti problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa

Koju komponentu si mijenjao? Mislim da vuće na preslabo napajanje. Si stavljao novu grafičku?

14 godina
neaktivan
offline
Nemogućnost instalacije Windowsa

yova  graficka  je  vec  godinu  dana  u  racunalu  i  normalno  je  radila  na  win7.   in  naime  komp  mi  je  postao  spor  pa  sa  iso  reinstalirat  wit  po  deseti  put.  napajanje  je  samsungovo  500w  i  nikad  s  njim  nije  bilo  problema.  windows  sam  uspio  instalirti  ali  mi  sada  kad  sam  na  desktopu  samo  mi  se  ugasi.  ledeca  za  proc  svijetli  a  za  hdd  vise  ne.  probao  sam  s  dva  harda  i  opet  isti  problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa

Imao sam i ja takav sličan problem na laptopu i nisam ga sam uspio riješiti. Mogu pitati čovjeka koji mi je pomogao što je radio,

ali mislim da je neki problem bio u particijama, ili u biosu je trebalo kod HDD nešto prebaciti na achi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa

Da, graficka, driveri za istu. I da li su se ozda ti problemi desavali nekad ranije, da nije napajanje slabo...

13 godina
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa
Pilot007 kaže...

yova  graficka  je  vec  godinu  dana  u  racunalu  i  normalno  je  radila  na  win7.   in  naime  komp  mi  je  postao  spor  pa  sa  iso  reinstalirat  wit  po  deseti  put.  napajanje  je  samsungovo  500w  i  nikad  s  njim  nije  bilo  problema.  windows  sam  uspio  instalirti  ali  mi  sada  kad  sam  na  desktopu  samo  mi  se  ugasi.  ledeca  za  proc  svijetli  a  za  hdd  vise  ne.  probao  sam  s  dva  harda  i  opet  isti  problem

Probaj s Linuxom da isključiš hardverski problem. Jednostavno zapržiš iso od neke Live distribucije ubaciš u optički pogon i instaliraš (preporuka Ubuntu, instalacija je vrlo jednostavna, paziti za username da koristiš mala slova). Ako se nakon restarta boota Linux onda nije do hardvera.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Nemogućnost instalacije Windowsa
Kupio sam asus X551MA laptop i došao je je s freedoso-m i sada je problem instalacija windowsa, jednostavno nakon što sam stisnuo press any key to start boot krene i nakon nekoliko sekundi samo se restartira, pokušao sam staviti sa ahci na ide i nakon što restartiram laptop odmah me sam baca u bios, ima li netko nekakvu ideju kako riješiti ovo?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nemogućnost instalacije Windowsa

Snimi WIN8.1 64bit i raditi će.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nemogućnost instalacije Windowsa

podesi BIOS, tj UEFI, postavke za stari legacy, sec.boot itd.

predpostavke, ispravno računalo i ispravan boot medij..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice