Nepoznat problem win xp

poruka: 4
|
čitano: 1.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Problem nepoznat

Ovako susjed ima starije racunalo pa pritom ima win xp iz nepoznatog razloga wifi antenu komp neucita vec se mora kebel iskljucit i ukljucit do dns je to funkcioniralo a sada kad se to napravi racunalo se restartira na racunalu su osnovni programi driveri od antene zvuka i integruse mozzila i ms cc+ sranjca molio bih vas za pomoc

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problem nepoznat
Bero_ng95 kaže...

Ovako susjed ima starije racunalo pa pritom ima win xp iz nepoznatog razloga wifi antenu komp neucita vec se mora kebel iskljucit i ukljucit do dns je to funkcioniralo a sada kad se to napravi racunalo se restartira na racunalu su osnovni programi driveri od antene zvuka i integruse mozzila i ms cc+ sranjca molio bih vas za pomoc

Probaj s drugom/novijim driverima.

10 godina
offline
Re: Problem nepoznat

Neka napravi system restore na zadnji datum kad je sve radilo ok.

 

"Anteni" netreba nikakav drajver, već samo da je spojena na wifi adapter....isto kao antena  na TV.

10 godina
offline
Nepoznat problem win xp

Kako dugo nisam radio na win xp zaboravio sam da sve zasebno trebas instalirati tako i drivere za back panel tj usb ulaze bio je veliki problem naci drivere jer se radi o brendiranom racunalu hp ugl easy driver je rjesio moj problem i ako su driveri zafrkavali nakon instalacije ljudovi hvala na pomoci 

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice