Novo računalo se restarta samo od sebe

poruka: 10
|
čitano: 3.972
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Novo računalo se restarta samo od sebe

Imam problem sa novim računalom, kupljen prije par tjedana. Problem je što se nasumično gasi/resetira tijekom igranja, i to nezahtjevne igre, cod4. Dok mi se na ARMA 2 i BF3 još nije ugasio, odnosno nije se pojavio taj problem. Danas mi se par puta ugasio u 3 sata, a minidump kaže ovo (provjeri sliku)...

Sada se mogu samo nadati da je softverski problem.

BTW. Računalo pod Moj pc

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 15:09 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novo računalo se restarta samo od sebe

Koju graficku imas? Jesi li probao ponovno instalirati CoD?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Novo računalo se restarta samo od sebe
coso9288 kaže...

Koju graficku imas? Jesi li probao ponovno instalirati CoD?

Operating System: Windows 7 x64
Procesor Intel Core i5 3350P
Corsair PSU, 450W, VS Serie
Corsair 2x4GB DDR3 1600 C9 Ven
Spire Maverick gaming kućište,bez nap.
Grafička kartica Palit GTX660 2GB
MSI Main Board Desktop iB75

 

I da, probao sam.

Ubi bene, ibi patria.
14 godina
neaktivan
offline
Novo računalo se restarta samo od sebe

Jesi li update bios,ako nisi možda pomogne.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Novo računalo se restarta samo od sebe

Provjeri temperature!

Nema veze sto je novo,meni se znalo desiti da mi dođe noviji komp,koji uopce nema paste na procu(u biti dosta se cesto to desava).

Jednom sam naletio na slucaj da je konfiguracija iz Konzuma dosla sa zastitnom spuzvom između proca i hladnjaka!

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Novo računalo se restarta samo od sebe

Da li ti se nesto od komponenti pregrijava (CPU ili Graficka)? Iako ne bi trebalo jer je novi pc ali nikada se ne zna, jer je to jedan od glavnih razloga resetiranja u igrama

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Novo računalo se restarta samo od sebe
muhaqeri kaže...

Jesi li update bios,ako nisi možda pomogne.

Pokušat ću i sa tim.

Milka30 kaže...

Provjeri temperature!

Nema veze sto je novo,meni se znalo desiti da mi dođe noviji komp,koji uopce nema paste na procu(u biti dosta se cesto to desava).

Jednom sam naletio na slucaj da je konfiguracija iz Konzuma dosla sa zastitnom spuzvom između proca i hladnjaka!

Temperature su dobre, i pasta je dobro stavljena, ja sam sastavljao računalo koje je došlo iz Future IT... Taj problem se počeo pojavljvati ima tjedan dana.

Skenirao sam kompjuter sa TDSSkilerom ako je slučano u pitanju rootkit infection. I stavio sam operaciju preko CMD-a "sfc /scannow" koja je pronašla i ispravila neki problem, još neznam koji... I još ću proći scan sa malwarebytes pa nakon toga reboot i vidit na čemu sam.

Ubi bene, ibi patria.
6 godina
neaktivan
offline
Računalo se restarta samo od sebe

Imam problem. Zna mi se u danu random dogodit da mi se računalo restarta. Naprimjer upalim google chrome i discord i restarta se sam od sebe i dode na onaj ekran za prijavljivanje.

Drugi slučaj je bio da se restartao dok sam gledao youtube video. Nemam nikakvu ideju u čemu je problem.

Napajanje je LCPower 600W.

Grafička je gtx 1050Ti.  

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novo računalo se restarta samo od sebe

Pogledaj command rate (cr) na memoriji  da li je 2T ,mozes sa CPU-z vidjet jednostavno...

 

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 11:19 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Računalo se restarta samo od sebe
Mihael170 kaže...

Bilo bi dobro da u detalje napišeš o kojoj konfiguraciji se radi, te da preko HW monitora provjeriš temp.

te postaviš sliku na forum.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice