Overklokanje zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Overklokanje

Poz
Ovako,imam proc AMD Athlon II X2 250 i matičnu MSI 760GM-P23 (FX) i sad kad sam overklokao(nisam puno ...sa 200 sam stavio na 230) i spremio izašao sam van iz BIOS-a i komp mi je tu stao...znaći samo crni ekran i nejde dalje...ni nakon što sam ponovo pokrenuo...
A čitam po forumima i nešto sam gledao na YT da se inače može bez problema...ne znam...
Molim pomoć ;) 

Danny :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Overklokanje

Uspio sam vratiti na zadano nakon što sam izvadio bateriju iz matične ali me zanima dal opće mogu overklokati?

Danny :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Overklokanje

iskreno neces nista posebno dobit sa overclockom tog prastarog procesora, a ni maticna ti nije za overclock bas

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overklokanje

overklokiranje je mozda i moguce ali za 30-40 sto ti nece napravit veliku razliku

 

edit:sad sam procitao do kraja,probaj pojacat vent pa pokusaj onda vjerovatno ti se komp zamrzo zato sto vent nemoze rasladit cpu kako treba

Dejan
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 12:09 (dejko2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Overklokanje
Iamdanny kaže...

Poz
Ovako,imam proc AMD Athlon II X2 250 i matičnu MSI 760GM-P23 (FX) i sad kad sam overklokao(nisam puno ...sa 200 sam stavio na 230) i spremio izašao sam van iz BIOS-a i komp mi je tu stao...znaći samo crni ekran i nejde dalje...ni nakon što sam ponovo pokrenuo...
A čitam po forumima i nešto sam gledao na YT da se inače može bez problema...ne znam...
Molim pomoć ;) 

 previse si povecao dijelitelja, pa ti se pc nije zelio bootat. inace kad se to radi, preporuceno je povecavat od 5 do 10, a ne odmah skocit na 30 kako si ti. i kad ti se pc boota, trebao bi skinut prime95 i pokrenut stability test da vidis na kojim vrijednostima ti je pc stabilan. ima tu dosta stvari koje su bitne kod oc-anja..

ne isplati ti se zezat s tim ugl., jer neces dobiti neke velike performanse. 

14 godina
moderator
offline
Overklokanje
TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice