Pase na maticnu? zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 1.883
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pase na maticnu?

pozdrav forumasi eto imam jedno pitanje,imam maticnu plocu msi k9 n neo v2 ms 7369 i dobio sam procesor athlon 64x2 adx64001aa6cz i sad ako sam dobro procitao taj procesor ne pase na moju  maticnu?(ali ima isti socket) i sad me zanima da li postoji nesto sto bi napravilo da pase ?(uprgrade biosa jer je sad 2.40 a ima za nju 2.90) ili tako nesto? i sto bi se dogodilo da stavim procesor unutra?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pase na maticnu?

procesoru a ni maticnoj nece se nista dogoditi ako ga stavis,jedino sto se moze desiti je da se komp ne upali sto bi znacilo da ta maticna ne podrzava taj proc ili je potraban update biosa.najbolje bi bilo jos sa starim procesorom napravit update biosa i onda probat sa tim,pa ako onda neide onda nisu kompatibilni {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 20:33 (hedoglava).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pase na maticnu?

a pa sad citao sam na ovoj stranici http://www.cpu-upgrade.com/mb-MSI/K9N_Neo_V2_(MS-7369).html mislim kako onda oni to rade koji procesori pasu a koji ne? za tu odredenu verziju biosa ili? i citao sam da je uprgrade biosa jako opasan a ne zelim ostati bez maticne =)

12 godina
neaktivan
offline
Pase na maticnu?

hahhaha pa nije opasan uopce ako znas,a u to ne zelim ulazit

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pase na maticnu?

i koliko vidim ta ploca ima opciju live update 5 pa pogledaj malo  http://www.msi.com/product/mb/K9N-Neo-V2.html#/?div=Overview

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 21:00 (hedoglava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pase na maticnu?

i mislim da netrebas uopce radit update jer na njihovoj stranici pise da podrzava athlon 64 x2

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pase na maticnu?

ne znam zato i kazem,imam taj live update i pise da nije podrzan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pase na maticnu?

samo ti stavi proc - nemoze nista biti - trebao bi tivradit bez flashanja biosa

PR0MATRAC
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Pase na maticnu?

idem sada pa javim drzite fige =)   ---failed,pin je jedan bio svinut i to dvaputa ja mislim da nije do mene,na kraju sam uspio izravnat ga i staviti unutra al nije pokrenulo,i tek radi znatizelje,sta bib ilo d apukne pin?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 11:23 (Gamer21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pase na maticnu?

i da pukne pin nije kraj svijeta,moze se rjesit i to tako da pogodis tocno mjesto u socketu na koje ide taj pin i ubacis neki komadic da drzi kontakt,ali kazem jako jako z****ano

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice