Pc problem

poruka: 10
|
čitano: 2.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pc problem
Znaci ovako,neki dan reko idem malo odigrati the crew igram i igra se odjednom zamrzne reko ok do igre je..drugi dan igram stranded deep odjednom cuje se nekakav pistuci zvuk iz kucista i na ekranu mi se pojavi bijela pozadina sa crtama,ne mogu nista alt+tab ne reagira komp...restartam ga sve ok.Danas idem skinuti steep free je reko idem probati igra se skine do dijela di se moze igrati ali jos se skida,pokrenem igru i cim sam je pokrenuo culo se iz kucista kao da su se ventilatori na grafickoj (ili ostali vent) ubrzali ekran je crn ne mogu nista,restartam komp cuje se jedan dugi beep i tri kratka....kada ga ugasim i upalim sve normalno radi,u cemu je problem? :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pc problem
toma20 kaže...
Znaci ovako,neki dan reko idem malo odigrati the crew igram i igra se odjednom zamrzne reko ok do igre je..drugi dan igram stranded deep odjednom cuje se nekakav pistuci zvuk iz kucista i na ekranu mi se pojavi bijela pozadina sa crtama,ne mogu nista alt+tab ne reagira komp...restartam ga sve ok.Danas idem skinuti steep free je reko idem probati igra se skine do dijela di se moze igrati ali jos se skida,pokrenem igru i cim sam je pokrenuo culo se iz kucista kao da su se ventilatori na grafickoj (ili ostali vent) ubrzali ekran je crn ne mogu nista,restartam komp cuje se jedan dugi beep i tri kratka....kada ga ugasim i upalim sve normalno radi,u cemu je problem? :(

Grafička crkava ili je crkla. Čim kažeš da se crte pojavljuju, to je to.

Probaj s integrušom ako je imaš.

Beepovi koje spominješ mogu biti rezultat neispravne grafičke kartice ili RAM memorije.

Testiraj pločicu po pločicu (ako ih imaš više) 8 passova svaku programom Memtest86+.

10 godina
offline
Re: Pc problem
hvala budem probao nadam se da je memorija
10 godina
offline
Re: Pc problem
Cini se da je graficka sada se pc nece dobit uopce...jedan ventilator na grafi se vrti drugi ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pc problem
toma20 kaže...
Cini se da je graficka sada se pc nece dobit uopce...jedan ventilator na grafi se vrti drugi ne

Čim si spomenuo crte, bilo mi je jasno da je grafička.

10 godina
offline
Re: Pc problem
nazalost da...probao sam izvaditi graficku ocistio je,izvadio bateriju iz maticne i ram takoder ocistio upalio pc radi jedno 2-3 min i onda se pojavi nesto tipa ovoga,bude frend jos svoju grafu donesao za svaki slucaj,hvala na pomoci :) http://i.imgur.com/dBfEVPg.jpg slika
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pc problem

Pozdrav svima, imam problem sa grafičkom karticom koji se odnedavno pojavio,problem je što kartica sama od sebe ide u full load dakle 100% ,a pritom nije pokrenuta nikakva aplikacija,zatim se vrati na normalu i to se dešava otprilike svakih 10-tak minuta,u međuvremenu sam updejtovao bios na posljednju verziju pa pretpostavljam da je to uzrok ali nisam siguran,ploča je http://uk.gigabyte.com/Motherboard/G...DS3H-rev-10#ov , a kartica je gtx 650.Verzija biosa je F11a i preuzeo sam je sa oficijelne gigabytove stranice i u opisu ove verzije piše Improve PCI Express x16 slot compatibility zato i sumnjam na bios.Ukoliko je netko imao isti problem molim za pomoć,pokušao sam sa vađenjem baterije sa ploče tj. resetovanjem biosa,karticu sam očistio i zamjenio pastu,instalirao posljednji driver ali ništa od navedenog nije pomoglo,problem je i dalje tu.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Pc problem

Ovako imam jedan problem sa svojim pc. Problem se vec duze pojavnjuje. Naime kad igram neke igrice kompjuter se restarta, nekad se slika zablokira i nakon nekog vremena pojavi se ovakva slika https://www.google.com/search?biw=1680&bih=939&tbm=isch&sa=1&ei=zPPSXKb_M4fnrgS0gpHwBQ&q=bleck+and+white+error&oq=bleck+and+white+error&gs_l=img.12...0.0..200...0.0..3.50824.139906.9-3......0......gws-wiz-img.-5NtQJr5VsA#imgrc=ao5HiHSMtunuYM: na tu poru. Tada sam imao windows 7. Prijatelji su mi rekli da probam zamjenit hard disk ali problem se jos uvjek nastavlja samo sto se sad pojavljuje ovo https://www.google.com/search?q=blue+error&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwipy7fznoziAhXBepoKHau0Cb0Q_AUIDigB&biw=1680&bih=939#imgrc=5UrcXXY7LZFjvM: ako neko zna u cemu je problem neka se javi

ovo su moje specifikacije:

procesor amd fx x8 8350
maticna asrock 970

graficka asus amd radeon rx 560 2gb

8 gb rama

napajanje corsair vs550 550w

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Pc problem
Postal kaže...

Pozdrav svima, imam problem sa grafičkom karticom koji se odnedavno pojavio,problem je što kartica sama od sebe ide u full load dakle 100% ,a pritom nije pokrenuta nikakva aplikacija,zatim se vrati na normalu i to se dešava otprilike svakih 10-tak minuta,u međuvremenu sam updejtovao bios na posljednju verziju pa pretpostavljam da je to uzrok ali nisam siguran,ploča je http://uk.gigabyte.com/Motherboard/G...DS3H-rev-10#ov , a kartica je gtx 650.Verzija biosa je F11a i preuzeo sam je sa oficijelne gigabytove stranice i u opisu ove verzije piše Improve PCI Express x16 slot compatibility zato i sumnjam na bios.Ukoliko je netko imao isti problem molim za pomoć,pokušao sam sa vađenjem baterije sa ploče tj. resetovanjem biosa,karticu sam očistio i zamjenio pastu,instalirao posljednji driver ali ništa od navedenog nije pomoglo,problem je i dalje tu.

 uglavnom bios na maticnoj upgradeas ako imas neki problem ili tipa kod amd-a ako jedna ploca podrzava vise generacija procesora ovako ako sve stima preporucljivo je imati valjani bios jel prilikom flashanja biosa moze dosta toga krenuti po zlu ako se nije napravilo kako treba preko usb sticka... ovaj tvoj problem mi smrdi ili na neki bad driver(maticna ili graficka) ili imas neki virus ili si mozda prije koristio neki mining program koji ti se onda pali i uzrokuje to sa grafom,jel sumnjam da je to naznaka pokvarene graficke jel neki softwer je tu so regulira power safe i sve to pa sumnjam ta je to u pitanju

8 godina
offline
Pc problem

ZAŠTO NE OTVARATE SVOJU TEMU,NEGO SE KRPATE U TUĐOJ ????

 

Jbmu pa kaj moramo čitati 7 postova prije .. ???

 

Ne kužim ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice