Pcie firewire neće da radi

poruka: 3
|
čitano: 1.658
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pcie firewire neće da radi

Kupio sam pcie karticu s njuškala,kaže ovaj tip nova-nekorištena ajd 30 kn +24 poštarina,i ajd sad ću ja isprobat.Uključio ja karticu,firewire kabal u kameru,instaliro drivere za karticu,software za kameru i neće :cannot find the i.link cable connected.Što da radim,ako treba slika stavim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Pcie firewire neće da radi

Daj još napiši da li ti Windowsi normalno prepoznaju karticu (pogledaj u device manager-u), i da li su se instalirali driveri od nje. A i malo si to preskupo platio, ja sam u dućanu kupio novu za 40 kuna s godinu dana garancije. Moja je bila PCI ali ipak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 14:19 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pcie firewire neće da radi
formula1live kaže...

Daj još napiši da li ti Windowsi normalno prepoznaju karticu (pogledaj u device manager-u), i da li su se instalirali driveri od nje. A i malo si to preskupo platio, ja sam u dućanu kupio novu za 40 kuna s godinu dana garancije. Moja je bila PCI ali ipak.

PCIe Firewire je ipak druga priča. Nisu nimalo jeftine, evo link za priličnu cijenu prosječne PCIe firewire 400 kartice. http://www.amazon.com/3PORT-Firewire-External-Ports-Allegro/dp/B002HJ24SI Inače, kartice sa TI (Texas Instruments) chipsetom su malo skuplje jer su skroz kompatibilne sa većinom, ako ne i sa svim zvučnim karticama/ audio interface-ima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice