Pomoc oko laptopa!

poruka: 9
|
čitano: 1.270
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko laptopa!

Ovako znaci laptop je do prije tjedan dana lijepo radio, i pocelo je da neke tipke nisu radile, za dva dana je kreno pištat dok se pali i uopce neradi tipkovnica onda, i nemogu cak ni windows reinstalirat kad mi neda zbog tog pištanja, a sad naprimjer sve tipke lijepo rade, a kad ga opet ugasim upalim pistat ce i nece mi nis radit, i il se tipke stiscu same il uopce nerade i pišti , molim pomoc

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoc oko laptopa!

Da ti nisi sta prolija po njemu

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko laptopa!

nista nije proliveno po njemu 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoc oko laptopa!

Malo sam proguglo i naletio na slican problem,isto ne radi tipkovnica i laptop pisti pri startanju windowsa

"Spojio sam na laptop usb tipkovnicu. Čuje se jadan bip i startuje normalno. Probao sam par puta i radi. Onda sam opet spojio tipkovnicu od laptopa i pišti. Znači tipkovnica je otišla."

Probaj i ti također spojit na USB tipkovnicu pa javi kak je prošlo ;) 

usky
11 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko laptopa!

a to sam i namjeravo napravit al nisam nabavio tipkovnicu jos , pa sam mislio mozd mi vi mozete nekak drukcije pomoc, probat cu tako pa vam javim tu

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoc oko laptopa!
markich kaže...

a to sam i namjeravo napravit al nisam nabavio tipkovnicu jos , pa sam mislio mozd mi vi mozete nekak drukcije pomoc, probat cu tako pa vam javim tu

Kako je kolega rekao, vjerojatno imaš kvar na tipkovnici.

Tipkovnicu treba otpojit i spojit neku na USB, testirati par dana, ako bude radilo, lako na oglasu pronađeš drugu

tipkovnicu za svoj laptop, barem to se lako nađe.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko laptopa!

imam jedan problem,ne mogu otvoriti MetroApps,ne znam zasto...molim vas ako netko zna kako rijesiti neki mi javi,radi se o Windows 8...hvala unaprijed

vinkocigelj
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko laptopa!

vjerojatno je zablokirala neka tipka na tipkovnici

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko laptopa!

e ovako imam problem sa BOOTMGR is missing na laptopu stavim windows na usb i dignem sustav bez problema na kompu ali kad ocu na laptopu nece mi ,stavim u biosu da mi ucita usb ali nece makne se taj bootmgr is missing al nece mi pokrenut instalaciju windowsa pa molim vas pomoc

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice