Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12

poruka: 9
|
čitano: 2.955
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x9

Kako povecati multiplider??

Neznam dal je to tocno ne sjecam se ali ja mislim da sam imao xp imao sam  x12 a ne x6 kao sada na win 7,OCo sam ga sa 2.6 na 3.4 te kad sam radio na bez OCa proc je radio na 1200 a kada sam ga OCo sada radi na 1500,dam mu zadatak i opet tako stoji.. 

 

Hvala 

COD4:HypoX
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2011 15:42 (Antoni0).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x9
Nikako jer ti je multiplier zaključan možeš ga povećavat samo na black edition procsorima AMD-a
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12

kako onda sam prije imao vise?? :S bezveze mi sada rusit winove i sve..

 

COD4:HypoX
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12
Antoni0 kaže...

kako onda sam prije imao vise?? :S bezveze mi sada rusit winove i sve..

 

 -misliš da to ima veze s windowsima .. ili sa znanjem?

- BIOS, postvake za OC, množitelj ti je zaključan. Možeš samo podizati FSB (do određene granice kad počnu problemi, između +10/25% ili vodeno hlađenje). Ako nisi isključio (nisi) opcije za power saving, kao EIST, tad se u idlu automatski spušta clock, to je OK. Kad se pokrene neka igra (zahtijevniji program) podigne se automatski. Možeš pokušati s zipiranjem i sl. i gledaj clock...

-Ovisi koja MBO-BIOS, neke imaju predefinirane OC postavke (Auto), to je dovoljno i vrlo stabilno, iznad tog je potrebno ipak malo znanja i rizik da se sve sruši... (ali ug. ništa strašnog..).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x9
robimarko kaže...
Nikako jer ti je multiplier zaključan možeš ga povećavat samo na black edition procsorima AMD-a

1. ima Intel Celeron 

2.sta ti znaci ovo boldano??? Sta je sa npr i5 2500k ili i7 2700k??

Ko da me briga za potpis...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12
ihush kaže...
Antoni0 kaže...

kako onda sam prije imao vise?? :S bezveze mi sada rusit winove i sve..

 

 -misliš da to ima veze s windowsima .. ili sa znanjem?

- BIOS, postvake za OC, množitelj ti je zaključan. Možeš samo podizati FSB (do određene granice kad počnu problemi, između +10/25% ili vodeno hlađenje). Ako nisi isključio (nisi) opcije za power saving, kao EIST, tad se u idlu automatski spušta clock, to je OK. Kad se pokrene neka igra (zahtijevniji program) podigne se automatski. Možeš pokušati s zipiranjem i sl. i gledaj clock...

-Ovisi koja MBO-BIOS, neke imaju predefinirane OC postavke (Auto), to je dovoljno i vrlo stabilno, iznad tog je potrebno ipak malo znanja i rizik da se sve sruši... (ali ug. ništa strašnog..).

 

Da jer mi je prije radio na 2.6.kako da iskljucim da spušta clock?

COD4:HypoX
14 godina
offline
Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12

klik desnim gumbom na desktop ,odaberi Personalize ,  pa Screen saver ,pa Change power settings  i nakraju odaberi High performance ,ako već nije na toj postavci  jer ti možda smanjuje takt u samim Win.

napokon dočekao DNF!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12

Ne razumijem zasto ljudima smeta ta Cool'n'Quiet tehnologija, pa oko nje nema nista lose, proc stedi el. energiju.

Ofc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoc oko multipliera-kako sa x6 na x12
mate960 kaže...

Ne razumijem zasto ljudima smeta ta Cool'n'Quiet tehnologija, pa oko nje nema nista lose, proc stedi el. energiju.

ja to gasim (stavljam na HIGH) jedino kad bacim oc jer se zna biti nestabilno na više od 3,8ghz ,inače je stalno aktivan .

napokon dočekao DNF!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice