Pomoć računalo se pali ali ekran ne

poruka: 11
|
čitano: 2.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć računalo se pali ali ekran ne

Jedan moj prijatelj je otvorio kućište izvadio grafičku i počeo čistit prašinu. Kad je sve očisto vratio gravičku  spojio ju gdje treba zatim spoji sve kako treba upali računapo ali se ekran ne plali.Onda je pokušo ugasit račlunalo na tipku za paljenje ali nije htjelo jer je mislio da nije nešto dobro spojio ali sve je dobro spojio.Pa je ponovo išo upalit. Kad ga je upalio na kućištu goriza power,a HDD sa na početku bude malo crveno.

JEL MI MOŽE NEKO POMOĆ, JA MISLIM DA JE NEŠ S HDD-om DA GA NE NOSI RAČUNALO NA POPRAVAK

HVALA SVIMA

 

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć računalo se pali ali ekran ne

a jel ti se pojavi bar ista na ekranu kada upalis komp ? da ti je do harda, trebala bi ti se pokazat bar neka slova kad upalis komp i onda bi trebo stat prije samog bootanja windowsa.. ako ti se ne pojavljuje nista, probaj ukljucit monitor na onaj drugi  konektor na krafickoj, ako ima dva..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć računalo se pali ali ekran ne

ne pojavi se niš na maonitoru

probavali smo i na drugi konekter ali niš sve isto samo se pojavi no signal ka ga ištekamo iz struje jer se neće ugasit na power

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć računalo se pali ali ekran ne

ljudi pišite ko šta zna pa ću ja sve sutra vidit

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć računalo se pali ali ekran ne

pogledaj graficku dal je do kraja sjela, pogledaj u biosu ako imas i integriranu da ti nije ona enable, a ova disable--- probaj se malo poigrat

14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć računalo se pali ali ekran ne
uber_low kaže...

pogledaj graficku dal je do kraja sjela, pogledaj u biosu ako imas i integriranu da ti nije ona enable, a ova disable--- probaj se malo poigrat

kako da uđe u bios ako mu ništa na ekranu nije?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć računalo se pali ali ekran ne
trackmanijak kaže...
uber_low kaže...

pogledaj graficku dal je do kraja sjela, pogledaj u biosu ako imas i integriranu da ti nije ona enable, a ova disable--- probaj se malo poigrat

kako da uđe u bios ako mu ništa na ekranu nije?

 pa pristeka monitor na integriranu graficku biseru moj

14 godina
offline
Pomoć računalo se pali ali ekran ne

nema on taj pričljučak možda i ima ali treba neki nastavak

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć računalo se pali ali ekran ne

onda ustvari probaj s nekim crt ekranom pogledat oce ti radit na integriranoj grafickoj

14 godina
offline
Pomoć računalo se pali ali ekran ne

uredu je sve smo probali ali niš pa danas nosi na popravak

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć računalo se pali ali ekran ne

aha, a mozda je maticna otisla u vjecna lovista

R.I.P. Plač

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice